Skocz do zawartości

KWZ Ink: Mglista Zieleń


Akszugor

Polecane posty

5 godzin temu, Akszugor napisał:

Zresztą i tak nie było tam nic mądrego napisane, nie ma co żałować.

Czytałeś? Wiesz?

Potomni oceną, docenią, albo... strach pomyśleć, i po co tu żyć? :o    Albo, zacytuję, znana osoba ale nie powiem kto (można doszukać w internecie;))   "....no to sobie żryj i żyj....":rechot: 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, czytałem. Same bzdety. No, może poza kilkoma % wartościowych zapisków.

Kiedyś wszyscy pisali piórem. Pełno rachunków, pamiętników, listów czy wierszy. Ale czy to coś wnosi dla zwyczajnego Kowalskiego? Historycy pewnie się cieszą z nadmiaru materiałów do badań, choć jak patrzę po kolegach po fachu, to raczej nikt z tym się nie bawi. Idą na śmietnik historii.

Dzisiejsza młodzież woli oglądać filmiki na YT niż czytać jakieś zapiski. A jeśli już czyta to z telefonu czy laptopa, niż z zapisków ręcznych czy książek (tak, wiem, na forum są młodzi dziwacy, ale to jest 1 % ogółu... tak, wiem, macie kilku znajomych, którzy też, ale to wciąż jest 1 no może 2%).

Także pisz dla potomnych jeśli czujesz taką potrzebę...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
Dnia 29.12.2018 o 19:13, Akszugor napisał:

Dziwak dziwaka zrozumie 😁

Choć czy nie są dziwakami dla nas ludzie piszący długopisami? ;)

Racjonalnie długopis jest bardziej uniwersalny, jest zazwyczaj łatwo dostępny, jest tańszy lub rozdawany za darmo, wkład starcza na dużej, nie ma problemów charakterystycznych dla użytkowania piórem, ale jakby każdy robił co się opłaca i co jest w pełni racjonalne ten świat byłby nudny i przewidywalny do bólu, zatem domieszek ludzi z odmiennym światopoglądem jest w sumie wartością dodaną do społeczeństwa. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...