Skocz do zawartości

Pióro forumowe 2016 - wyniki głosowania


ArielN

Polecane posty

Sugerowałbym również pytanie o inne wersje stalówek, przy poprzednich modelach wybór był zdecydowanie większy, a przecież to zwykłe bocki więc powinny być dostępne.

Nie wiem jak resztę forumowiczów, ale mnie szczególnie interesowały by warianty "kaligraficzne" OM,Ob czy jakieś italiki, poprzednio jeśli mnie pamięć nie myli były w ofercie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 171
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Sugerowałbym również pytanie o inne wersje stalówek, przy poprzednich modelach wybór był zdecydowanie większy, a przecież to zwykłe bocki więc powinny być dostępne.

Nie wiem jak resztę forumowiczów, ale mnie szczególnie interesowały by warianty "kaligraficzne" OM,Ob czy jakieś italiki, poprzednio jeśli mnie pamięć nie myli były w ofercie.

 

Tak, o to pytaliśmy Namisu już wcześniej  :thumbup:. Czekamy na odpowiedzi. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było kiedyś chińskie ostrzeżenie, amerykański koń (a był taki ładny), czeski film, rosyjska wódka, niemiecki porządek, amerykański sen, wyjście po angielsku a teraz japoński ebonit. Prędzej to chyba jeszcze był śledź po japońsku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

W zeszłym roku już zamykaliśmy listę wpłat o tej porze. Teraz przyświecają Nam słowa Agnieszki Osieckiej "Dajmy czas czasowi", wiec dajemy i czekamy. Listopad pakuje manatki, grudzień powoli otrzepuje buty ze śniegu a garstka zapaleńców czeka na pozytywne wieści i Mikołaja z worem prezentów. Jak mawiał kaszub-partyzant z "Czterech pancernych" - jak się czeka to się ckni. Więc czekamy :) Miłego poniedziałku życzę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się, że ilość zamawianych przez nas piór w połączeniu z koniecznością dodatkowych przeróbek jest argumentem o ograniczonej sile przebicia w okresie przedświątecznej zawieruchy. Z projektami w poprzednich latach było inaczej - wybieraliśmy produkty od gigantów, a u nich logistyka jest inna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

 

Czy w przypadku pióra forumowego będzie możliwość wyboru rozmiaru stalówki?

 

Dużo będzie zależało od producenta pióra. Bywa różnie, bo poza chęciami dochodzą kwestie biznesowe/ekonomiczne. Trzymajmy kciuki, aby w rozmiarach stalówek można było przebierać do woli :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Ho hop czy są już jakieś wieści? Jak rozumiem na razie nie wiadomo czy będzie to Karas czy Namisu czy tak?

 

Hej Emrzet!

 

Na razie toczymy rozmowy z Namisu i cierpliwie czekamy na konkretne informacje wraz z wyceną. Trochę to trwa, ale miejmy nadzieję, że będzie warto!

 

Firmy Karas i TWSBI nie są zainteresowane współpracą, gdy chodzi o indywidualizację inną niż grawer.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×
×
  • Utwórz nowe...