Jump to content
  • Announcements

• ArielN

Wybieramy pióro PWF   09/06/2017

Rozpoczęliśmy głosowanie, w którym wybierzemy pióro forumowe PWF:  
ArielN

Pióro forumowe 2016 - wyniki głosowania

Recommended Posts

Topaz   

Zdziwienia nie ma, spodziewałem się raczej, że polski dystrybutor zgodzi się na zrobienie, w ramach zejścia 1% z marży, grawer laserem na skuwce (koszt jakieś 2,50 zł/szt.). Czy nie takiego pióra się spodziewaliśmy? Ja dalej jestem za uznaniem zwycięstwa TWSBI Eco.

ArielN   

Poczekajmy na odpowiedzi od pozostałych firm. Zobaczymy jakie będą możliwości. Pióro zrobione specjalnie dla nas to zawsze ciekawsza propozycja niż model ogólnie dostępny znakowany grawerem. Chociaż i tego nie ma co wykluczać, bo ma swój urok - forumowy pomysł, forumowe wykonanie i forumowi właściciele :).

Pozdrawiam,
Marcin

Dwie osoby, dwie idee, jedna pasja. Pióromaniak.

ArielN   

Jest wiadomość od Namisu! Będziemy mieć możliwość realnego wpływu na model Nova (np. faktura pióra, faktura stalówki itp.)!

Dopytujemy o szczegóły.

Pozdrawiam,
Marcin

ton60   

Nie mialem do czynienia z zadnym z tych piór, ktore znalazły sie w finale. Z opisow wnioskuję, że wszystkie one maja stalówki Bocka. Czy nalezy przyjąć, że stylem pisania będą one bliskie piór Kaweco? Takie akurat mam i srednio mnie cieszy ta stalowka.

rafi206   

Gdzieś na forum czytałem że stalówki do TWSBI robi firma JoWo ale nie wiem ile w tym prawdy. Co do stalówek w Kaweco to są w mojej ocenie poprawne (mam Kaweco Student stalówka EF) ale w stalówki Japońskie są o niebo lepsze.

Korner   

Nie wiem, nie znam się, lubię to mieć ;). Interesujące, jakie opcje personalizacji zostaną zaproponowane - pewnie gama dwóch kolorów etui. A tak poważniej, to również Orion Namisu wydaje się ciekawy - w mojej opinii bardziej futurystyczny niż minimalistyczny.

Kleks   

Mnie się to pióro podoba. I wiecie co? nie obchodzi mnie, kto wyprodukował stalówkę. Nie jestem aż takim malkontentem. Pióro jest piękne i nie mogę się doczekać, kiedy będę mógł go zamówić. Głosowałem na niego i chcę go mieć :D

Pozdrawiam wszystkich pióromaniaków. Grześ

Edited by Kleks

Cnidius   

Przyznaję, że to zupełnie nie mój styl, ale nie mogę się doczekać, chętnie zamówię! Zwłaszcza jak da się EF :)
Trzymam kciuki.

ArielN   

Namisu przygotowuje dla nas wycenę w przypadku różnych rodzajów indywidualizacji. Zobaczymy jakie wariacje ile będą kosztować. Potrzebują na to trochę czasu, bo część zadań robią z pomocą sąsiadujących manufaktur. Tymczasem dobra wiadomość: Namisu potwierdziło, że dla naszego projektu będą dostępne tytanowe stalówki.

:thumbup:

Pozdrawiam,
Marcin

Mcarto   

Jakieś informacje na temat tych stalówek?

Google nie pomaga a sam nie wiem czy to dobrze czy nie bo tytan jest dość twardy i pewnie mało elastyczny?

ArielN   

Tytanowe stalówki cieszą się większą popularnością niż stalowe z dwóch powodów. Po pierwsze: właściwości. Są mniej sztywne, mają większy zapas sprężystości. Spójrz tutaj: http://youtu.be/SqRzZV36K_o?t=1037

Po drugie: wygląd. Przy stylistyce Namisu Nova tytanowa stalówka to wisienka na torcie :)

Pozdrawiam,
Marcin

Guest
This topic is now closed to further replies.