Skocz do zawartości

Conklin duragraph


Polecane posty

Dobrze mówisz. Spróbowałem korekty kanału spływaka na jakichś pozostałościach pióra i muszę powiedzieć, że wykonanie tego bez zniszczenia lub poharatania powierzchni graniczy z cudem, także film z youtube`a, w którym gość robi to ostrzem noża do tapet można sobie od razu między bajki włożyć, choć fachowiec zrobiłby to pewnie i grabiami. Pomyślałem niestety podobnie do ciebie. Sprzedawca jest tylko pośrednikiem więc procedura reklamacji będzie prawdopodobnie długa i niepewna. Zwrócić pióra nie wypada skoro było już wypełnione atramentem więc jestem w kropce. Ile szacunkowo może kosztować diagnoza specjalisty, z ew. korektą spływaka zakładając, że to jest sedno problemu? Jestem z Bydgoszczy i zdaje się, że nie ma u nas specjalistycznego serwisu.

edit. swoją drogą Conklin ma rzekomo dożywotnią gwarancję nie wiem tylko jak to wygląda w przypadku tak dla nich egzotycznych krajów jak Polska.

Edytowano przez uke7
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Rozwiązałem problem za pomocą filmów tego pana https://www.youtube.com/watch?v=uuq9tuKRbCY
Pióro płynie jak należy, nic nie haczy, nie trze i nie skrzypi. Nie trzeba już dociskać, żeby chciało współpracować. Korekta bardzo delikatna, żeby nie naruszyć osiowości skrzydełek.

Edytowano przez uke7
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...