Skocz do zawartości

Koszulki, znaczki, kubki, notatniki forumowe - zaczynamy :)


ArielN

Polecane posty

  • Odpowiedzi 95
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Do takiego etui można przyczepić pasek i samo się stanie torebką. ;)

:D dokładnie, poza tym takie na 12 byłoby do przechowywania piór (sam bym sie nie zebrał takiego kupić),natomiast do codziennego noszenia każdy raczej ma już nieduże etui.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Etui to fajny pomysł - takie na 2 lub 3 pióra. Jest to opcja, która chyba zadowoli wszystkich jeśli chodzi o budżet (w końcu Montblanc ich dla nas nie będzie robił ;)).

Ja bardzo, ale to bardzo chętnie widziałbym forumowe pióro - analogicznie do innych for tematycznych jak chociażby Klub Miłośników Zegarów i Zegarków - ma edycje tego o czym jest, czyli zegarka. Tutaj myślę że Waterman Expert spisałby się super - jest to konkretne pióro, dobrze piszące, które po wzięciu do ręki daje odczuć, że trzymamy już trochę wyższą półeczkę niż tanie pióra. Cena też nie jest wygórowana - jednak pytanie czy Waterman zrobiłby dla nas takie pióro - WM to jednak duża firma, której może się po prostu nie chcieć robić takich rzeczy. A nawet jeśli to ile potrzebujemy zamówić sztuk - jak to również będzie jak w Lamy 1000szt to odpadamy. Myślę, że nasze możliwości to ok 30 sztuk tak realnie patrząc na temat. I teraz istota rzeczy - najlepiej, aby to pióro różniło się od tego co jest w sklepie - a czy zrobią nam 30szt w innym kolorze? Może być ciężko... no ale zapytać nigdy nie zaszkodzi o ile ktoś ma jakiś dobry kontakt do WM. Co Wy na to?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na co odkladac pioro w trakcie pisania.

Pol biedy, kiedy etui jest otwierane na zamek i mozna pioro odlozyc do srodka.

W innych przypadkach jest problem.

Moja propozycja:

- znalezc kreatywnego kaletnika,

- przerobic wzor ze zdjecia podanego ponizej (mi akurat taka podstawka pod jedno pioro by odpowiadala),

poniewaz wzor i zapewne patent nalezy do Caran d`Ache

- ja to widze tak:

jak na obrazku podwojna lekko wygieta skorka,

koloru czarnego szyta biala nicia.

zamiast srebnych nozek moze cos ze skory

na srodku adres lub logo Forum.

12050.jpg

Uwaga! podane jako wzor - zdjecie i produkt nalezy do firmy Caran d`Ache

Edytowano przez Aleksandra
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się to mało użyteczne - ma zastosowanie właściwie tylko w przypadku użytku w domu/ w biurze. Przy bardziej mobilnym użytkowaniu pióra się nie sprawdzi. A i tak generalnie raczej częściej używa się jakiegokolwiek etui niż poskładek, albo po prostu kładzie na blacie. W tym wypadku wydaje mi się że to taki bajer bardziej niż coś rzeczywiście użytkowego ;) nie obraź się - takie jest moje zdanie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o etui to chyba najlepsze byłoby na suwak albo coś takiego

http://lolek.dg-net.pl/~oscgold/allegro/images/zdjecia/etui_p3_braz_1

Drugie identyczne posiadam i nie jest drogie (ja dałem 25zł), całe skórzane i służy mi po otwarciu również za podstawkę kiedy nie mam gdzie odłożyć na chwilę pióra. W tych rowkach pióro idealne się trzyma, jak dla mnie bardzo praktyczne ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 2 months later...

Była tu wcześniej wzmianka o kalendarzu. Myślę, że to świetny pomysł. Taki wiszący na ścianie, coś w tym stylu: http://www.galeriaplakatu.com/kalendarze/rachael-hale-koty-oficjalny-kalendarz-2013#!prettyPhoto

Możnaby zrobić głosowanie jakie pióro na której stronie. Mogą to być jakieś fajne pióra różnych firm lub fotki piór forumowiczów. Nie wiem tylko czy na publikację w kalendarzu oficjalnych fotek piór trzeba mieć zgodę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...