Skocz do zawartości

Koszulki, znaczki, kubki, notatniki forumowe - zaczynamy :)


ArielN

Polecane posty

  • Odpowiedzi 95
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Mamy pierwszą wiadomość zwrotną od firmy Lamy. Pióro forumowe zrobić się da. Nawet w nowym kolorze. Szkopuł tkwi w minimalnym zamówieniu - 1000 sztuk (słownie: tysiąc) :)

Nie ma się jednak co przyklejać do liczb. Rozmowy trwają, o zmianach będę na bieżąco informował.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzymam właśnie swojego 78G... To nie taki zły pomysł. Ma dość duży captop, niestety, z dziurką na środku, ale miejsca jest dość na drobny laserowy grawer po obwodzie, nad ringiem od klipsa. Przy plastiku w grę wchodzi chyba tylko laser; frez, z tego co pytałem, za bardzo rozgrzewa tworzywo i stopi krawędzie.

Ewentualnie, można zeszlifować najbardziej tandetny element pióra, czyli namalowane "pierścienie" na skuwce i zastąpić (albo tylko zasłonić) prawdziwym, robionym na wymiar ringiem z forumowym grawerem. Przydałby się zakład, który zrobi kilkadziesiąt takich obrączek, najlepiej od razu z nałożeniem. U mnie pod blokiem jest fachowiec, ale:

- drogo by wyszło, bo

- robi tylko w złocie,

- tylko ręcznie i

- nie graweruje. :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Ja się ostatnio rozglądałem nad jeszcze jednym etui z fajnej skórki takiej na przynajmniej dwa przyrządy i wypatrzyłem na portalu aukcyjnym jednego sprzedawcę współpracującego z producentem takich etui. Etui było w trzech kolorkach: czerwonym, czarnym i brązowym i niekrzykliwym spokojnym fasonie. Jakby na nim natłoczyć logo na części wchodzącej w szlufkę byłby IMHO przydatny piórniczek. Kolor każdy by sobie wybrał jaki mu najbardziej pasuje. Cenowo było to to za 24 pln z przesyłem i pewnie dużo taniej w większym zamówieniu. Co do pomysłu Cardassii to mnie by się podobała mała torba miejska w wersji oliwkowej albo khaki z dyskretnym małym logo na klapie w narożniku ;-) Serio mówię - taki mam mały koncercik życzeń ;-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się ostatnio rozglądałem nad jeszcze jednym etui z fajnej skórki takiej na przynajmniej dwa przyrządy i wypatrzyłem na portalu aukcyjnym jednego sprzedawcę współpracującego z producentem takich etui. Etui było w trzech kolorkach: czerwonym, czarnym i brązowym i niekrzykliwym spokojnym fasonie. Jakby na nim natłoczyć logo na części wchodzącej w szlufkę byłby IMHO przydatny piórniczek. Kolor każdy by sobie wybrał jaki mu najbardziej pasuje. Cenowo było to to za 24 pln z przesyłem i pewnie dużo taniej w większym zamówieniu. Co do pomysłu Cardassii to mnie by się podobała mała torba miejska w wersji oliwkowej albo khaki z dyskretnym małym logo na klapie w narożniku ;-) Serio mówię - taki mam mały koncercik życzeń ;-)

Popieram :)

Zastanawiam się, czy w związku z naszymi pomysłami nie zorganizować "gadżetowej składki" i zacząć działać. Co o tym myślicie?

D@dik, podjąłbyś się zorganizowania etui? Mi ten pomysł bardzo przypadł do gustu. Może od tego byśmy zaczęli?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawiły się etujki podobne do tych których używam tu: http://www.ebay.pl/i...=item27c7116390

Tylko o ile pamiętam wtedy kiedy je kupowałem były tańsze ale mają szansę być lepiej zrobione, tak aby np spinacz nie był integralną częścią zamka błyskawicznego.

Edytowano przez Cwiekoszczak
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...