Skocz do zawartości

Kino a pióra


Pan_Q

Polecane posty

  • Odpowiedzi 79
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Obrazek powyżej daje efekt komiczny.

Ale jak popatrzyłem na inne fotki tego pióra, z różnych stron, to ten "Chaos" jest jak dla mnie dziwnie harmonijny, klimatyczny i pozbawiony posmaku tandety towarzyszącego azjatyckim produktom z gadzio-smoczymi akcentami. Może za sprawą 'patrona' tego modelu.

Niezręcznie bym się czuł pisząc czymś takim na oczach pacjenta receptę na antydepresanty, nie nada się to pióro do ratyfikacji międzynarodowej umowy. Ale w zaciszu gabinetu, czy w zaufanym gronie, jego posiadanie może być dużą frajdą dla kogoś, kto kiedyś oglądał wyczyny Johna Rambo, zwłaszcza w technice VHS.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, niesamowite pióro. Ciekawe, czy te ozdoby nie przeszkadzają w chwytaniu?

Mam wrażenie, że nieostrożne podejście do klipsa może się skończyć użyciem plastra.

Z drugiej strony - odrobina inwencji i klips może być zastosowany w obronie własnej.

Do biznesu w kraju 'pieknej Julii' - jak znalazł. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czaszki. Kościotrupy? Płyn mózgowo-rdzeniowy? Trupi jad zamiast atramentu koloru brudnej flegmy?

Skojarzenia. Dlatego.

Ja bym raczej skojarzył to z filmem i zamiast wymienionych przez Ciebie atrybutów podałbym: non stop akcja, wielkie spluwy, jeszcze większe wybuchy, panienki też większe i kupa macho zeszłej epoki :D raczej D-class fun niż A-class anatomical horror.

kuk wyluzuj :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...