Skocz do zawartości

Jakie pióro kupić do 30 zl?


Polecane posty

Cóż, wystarczy odpowiednio określić warunki brzegowe i wyjdzie to, co chcemy. ;)

Gdybym miał kupić w supermarkecie Herlitza (bez problemu do dostania) zdecydowanie wolałbym dołożyć ok.20 PLN i kupić Pilota przez Allegro.

http://allegro.pl/pilot-78g-wysmienite-japonskie-pioro-stalowka-f-i2255315249.html

Albo odjąć ok. 10 PLN i zaryzykować Hero 616.

http://allegro.pl/pioro-wieczne-hero-616-i2244485262.html

Podkreślam - ja bym wolał. Twoja decyzja jest dla Ciebie na pewno lepsza.

Jeszcze jedno - z Twego rozeznania wynika, że polski rynek przyborów do pisania jest zasadniczo dosyć ubogi, z czy się zgadzam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 107
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Mam inne zdanie. Jinhao nie umywa się do Hero.

Ale to pewnie kwestia indywidualnych doświadczeń i... gustu.

Więc zastanów się dlaczego nikt ich nie sprowadza?

Hero to w miarę uznana marka, nazwa stara ale jakość bardzo niska, lepiej sprzedawać w nazwie Jinhao sentyment, przynajmniej nazwa będzie istniała.

We wtorek odwiedzę biuro sprzedaży Hero i za jakieś dwa tygodnie zapodam jakieś sprawozdanie, pozdrawiam

Jinhao

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na polskim rynku brakuje wielu marek piór - zarówno tych z dolnych jak i zgórnych półek.

Dlaczego? Ano właśnie, dlaczego?

Jak napisałem - ja wolę Hero od Jinhao.

A gdybym musiał wybrać jedno jedyne chińskie pióro, wybrałbym Hero 100. Z tym, że to już inny przedział cenowy niż w temacie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... kryzys, musisz zakupić albo cholernie tanio na blistrach z metra albo średniej klasy bez opakowań i gadżetów, na wyższa półkę jest jeszcze na szczęście klient ale to już tylko praktycznie jednostki.

Pozdrawiam Jinhao

PS.

http://allegro.pl/kpl-pioro-cienkopis-renoird-nowy-bcm-i2237006833.html

Życzę tej marce jak najlepiej, polecam za jakość i profesjonalizm

Pozdrawiam Jinhao

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie ponownie!

Z racji Zajaczka(^^) rozszerzylem swoj budzet do 60 zl. Mozecie mi polecic w tej cenie jakies pioro? Mam tylko 2 prosby:

- Mogloby nie byc z allegro? W najgorszym razie moglbym zamowic, ale to nie to co kupno w sklepie.

- Jakby mozna, to zeby to pioro bylo z tlokiem/ konwerterem. Ewentualnie moze byc na naboje, tylko ze od dziecka pisze takimi piorami i przydaloby sie cos nowego.

Wiem, ze bedzie cos takiego trudno znalezc, ale zdaje sie na profesjonalistow, czyli Was.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...