Skocz do zawartości

Magdalena Tekieli Design Paper Love – Eco Marble i Eco Blue


Polecane posty

Tradycyjnie już w przypadku notatników umieszczam w imieniu autorki :)

"Magdalena Tekieli – znacie to nazwisko? Ja mam dla Was test notatników od tej właśnie polskiej projektantki. Seria Paper Love obejmuje notatniki, planery oraz szkicownik.

W moje ręce trafiły dwa notatniki – Ecco Marble i Ecco Blue. pierwszy z gładkimi stronami, drugi kropkowany.Co można o nich powiedzieć na pierwszy rzut oka: trochę w stylu retro, przypominają mi stare okładki zeszytów, z nieco podrasowaną grafiką. Wygląd jest naprawdę świetny. Duży plus to również grubość notatnika. Notesy wykonano z ekologicznych i naturalnych materiałów. Produkcja opiera się na starych technikach rzemieślniczych i nie są one produkowane na masową skalę."

Czytaj całość
 

notesty_testy_sm-41.jpg

 

notesty_testy_sm-62.jpg

 

notesty_testy_sm-39.jpg

 

notesty_testy_sm-44.jpg

 

notesy_prsm-19.jpg

 

notesty_testy_sm-43.jpg

 

Edytowano przez Mariusz888
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej dołożyć do 60 złotych a w tej cenie wybór jest jest ogromny. 

Z jednej strony tak, a z drugiej strony za te 45zł dostajemy sporo papieru i w przypadku niektórych musielibyśmy kupić 2 sztuki żeby mieć tyle kartek. Ogólnie moje zdanie jest takie, że to fajne notatniki i fajna inicjatywa, ale jeszcze jest kilka rzeczy, które trzeba by poprawić bo może nie są tak bardzo kluczowe, ale jednak wrzuciłoby te notesy na wyższy poziom.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...