Jump to content

Recommended Posts

Witam Wszystkich :)

To jedyny "poważny" temat dotyczący ołówków jaki odnalazłem na polskim internecie... Jestem mocno amatorskim kolekcjonerem ołówków - posiadam parę sztuk na wymianę, może ktoś miałby ochotę? Wszystkie które posiadam są nowe, nieużywane (może Noris trochę) - zainteresowany jestem wszystkim, nawet markami "no name".

Od góry:

2x Staedtler Noris ECO (Niemcy)

4x Starplast Grafito (Hiszpania)

2x Pelikan B 1 (??)

2x OK Office (Polska)

2x Esquisse (??)

1x Staedtler Noris HB (Niemcy)

3x MoLin HB 450 (Hiszpania - rewelacyjny :)

pozdrawiam :)

SDC12664.JPG

Ja nie mam, ale w jednym się muszę zgodzić, że niestety to prawda. Poza działem o ołówkach na naszym forum, nie uświadczysz w polskim internecie niczego na ten temat. Nie wspominając już o forum (tylko o samych ołówkach), których za granicą jest zatrzęsienie. Czyżby u nas nikt nie kolekcjonował "patyków"?

11 godzin temu, Kleks napisał:

Ja nie mam, ale w jednym się muszę zgodzić, że niestety to prawda. Poza działem o ołówkach na naszym forum, nie uświadczysz w polskim internecie niczego na ten temat. Nie wspominając już o forum (tylko o samych ołówkach), których za granicą jest zatrzęsienie. Czyżby u nas nikt nie kolekcjonował "patyków"?

Nie, dyskusja o ołówkach jest po prostu rozbita na forach dla artystów i grafików. Tacy jak ja, tylko piszący, nie potrzebują nie wiadomo jakich ołówków, stąd niewiele opinii na ich temat.

Edited by odi

Dnia 21.11.2017 o 18:56, niubio napisał:

3x MoLin HB 450 (Hiszpania - rewelacyjny :)

O, a czemu taki rewelacyjny? Napisz coś więcej!

Kolekcjonerką ołówków nie jestem, po prostu, jak już jakiś się przypałęta, to nie odtrącam i biorę i używam. Co zresztą widać na poniższym zdjęciu: Tetis, dwie Rhodie, dwa Koh-i-noory, Faber-Castell aż pięć, dwa Palomino, Wahl i Montblanc.

olowki.jpg