Skocz do zawartości

Pióro wieczne Faber-Castell WRITink - zapowiedź


_Pióromaniak_

Polecane posty

Całkiem, całkiem :)

 

 

Które to są takie ciężkie?

 

Oglądałam w sklepie stacjonarnym właśnie pióra Basic, Ambition, e-motion - jeśli dobrze pamiętam. Część była dla mnie za ciężka, a wszystkie ogólnie za duże (mam małe dłonie). 

Aventador13 słusznie napisał - pisze właśnie Pelikanami najchętniej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli przy FC Basic są około dwa razy lżejsze, przy FC e-motion, około trzy, więc wydaje mi się że są to stosunkowo ciężkie pióra.

 

 

To co powiesz o piórach (np. sporo Duków) ważących ok. 50 g? Aż boję się wspominać o tych w ok. 100 g. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka jest właśnie moja Aurorka, zawsze staram się ją odkładać jedynie na twarde, marmurowe powierzchnie - położona na drewnianym biurku po chwili robi w nim wgniecenia i ciężko ją później z niego wyskrobać...

 

aee847726682f6cc.jpg 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka jest właśnie moja Aurorka, zawsze staram się ją odkładać jedynie na twarde, marmurowe powierzchnie - położona na drewnianym biurku po chwili robi w nim wgniecenia i ciężko ją później z niego wyskrobać...

 

aee847726682f6cc.jpg

:lol: a poza tym piękna sztuka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj nie. Nie, nie i jeszcze raz nie. Co za pokractwo :)

No piękne nie są, ale to jest taaaanie pióro dla młodzieży. Młodzież jak uczy życie często ma dość jarmarczne gusta. Ja w fabryce też nie będę łaził po produkcji z Pelikanem Duktusem, nie tylko dlatego, że mnie nie stać na kupno. Lepiej sprawdzi się tam F-C Basic Carbon lub WRITink, też czarny. Dla mnie to przykład użytecznego woła, co to nawet potrafi przyjemnie pisać. Druga sprawa to to, że nie może być ładniejsze od tych droższych, bo zrobić ładny przybór za niewielkie pieniądze tez można. Tylko po co?  :rolleyes:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

IMHO design jest udany, choć nie da się ukryć trochę "młodzieżowy", ale taki jest pewnie target. Mi to pasuje bo zaraz 30-ka na karku, a w duszy gra nastoletnia nuta. Wygląda trochę jak tusz do rzęs, zwłaszcza ten różowy. :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Admof,

 

wiadomo. Wersja Print (z liniami papilarnymi) będzie dostępna od kwietnia, a wersja Wood od września :)

 

Pozdrowienia,

Marcin

 

Hej Admof,

 

dziś otrzymaliśmy informację, że pióro wieczne Faber-Castell WRITink Print pojawi się nie tak, jak wcześniej zakładano, w kwietniu, ale w czerwcu we wrześniu.

 

Pozdrowienia,

Magda

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...