Jump to content
  • Announcements

• ArielN

Wybieramy pióro PWF   09/06/2017

Rozpoczęliśmy głosowanie, w którym wybierzemy pióro forumowe PWF:  
Admof

Jinhao 159 i Parker Vector Standard Black

Recommended Posts

prumar   

Chyba muszę przeczytać w Wikipedii znaczenie haseł "żartobliwy charakter" i "poczucie humoru", bo nie odczytałem właściwie Twojej wypowiedzi i odpowiedziałem tak po prostu. Przepraszam.

Bateria piór lansikiem jest chyba tylko na spotkaniu pióromaniaków. Normalny człowiek się raczej nie pozna, więc nawet gdy ktoś nosi więcej piór to chyba tylko z zamiłowania a nie z potrzeby lansu. Chyba zresztą nigdy nie spotkałem kogokolwiek tak wyglądającego. 

Dziękuję za pochwałę. Celne riposty zawsze były u mnie w cenie. Mam nadzieję, że pochwały były szczere i nie jest to przejaw "żartobliwego charakteru"?

Zgadzam się z myślą, że klips może się nie podobać, jak wiele innych klipsów również w dużo lepszych piórach - na FPD słyszałem krytykę klipsa w piórach Visconti.

:zdrowie:  :zdrowie:  :zdrowie:

Guest wiadrowod   
Guest wiadrowod

Kleks wybacz myślałem że chodziło jednak o wymianę klipsa na coś mniej tandetnego niż jak słusznie zauważyłeś Dacio Kio podobny klips :)

Pozbywanie się klipsa zupełnie to troszkę przesada - fakt klips w 159 jest straszny ale jednak to nieodłączna część pióra więc czy nie lepiej zamienić niż wyrzucać. 

Wybacz troszkę mnie poniosło :)

Edited by wiadrowod

Kleks   

Wybaczam i piję zdrówko. :zdrowie:  Niemniej jednak, ja swojego klipsa z Jinhao 159 odkręciłem, ale go nie wyrzuciłem. Po prostu całkiem go usunąłem, ale gdy będę chciał wrócić do stanu oryginalnego, to gdzieś go mam. Tak więc, nie mówię, żeby zaraz wyrzucać. Inna sprawa, że rzeczone pióro jest jak dotąd jedynym, które spotkałem, mającym tak obrzydliwy klips, że nie chcę na niego patrzeć. Postarali się :D