Skocz do zawartości

Temat miesiąca: Zbiór piór


ArielN

Polecane posty

Po przerwie wracamy do naszej cyklicznej serii wypchanych po brzegi zdjęciami Tematów miesiąca. We wrześniu motywem przewodnim są fotografie przedstawiające zbiory piór.

 

Zaczynamy! 

 

:)

 

PS Dla wielu czytelników pomocne będą opisy zdjęć podpowiadające, jakie pióra znajdują się na publikowanych fotografiach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 53
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

No to pochwalę się i ja ;)

 

rvvyHyt.jpg

 

 

Po lewej od góry: MB 146, MB 145, MB 32, MB 320, Parker Duofold Standard, Parker Duofold Lady. Po prawej: De La Rue Onoto 6233, Conway Stewart 58, CS 388, CS 85L.

 

AOHFOn3.jpg

 

Po lewej od góry trzy Parkery Sonnet, Kaweco Dia, Sailor 1911 L, Caran d'Ache Equinoxe. Po prawej Waterman Exception Ideal, Waterman Charleston, Waterman Perspective i Edison Collier.

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładny ten Edison. A jak się sprawuje CdA?

 

Całkiem dobrze :)

Chwilę to trwało zanim znalazłem mu odpowiedni atrament, bo z GvFC, od którego zacząłem, zachowywał się omdlewająco. Teraz pracuje z WM Florida Blue i jest dużo lepiej. Więcej informacji wkrótce, jak tylko znajdę czas  ;) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako niedokształcony nowicjusz chciałbym poprosić o wypisanie co się w ty piórniku znalazło - może się czegoś nauczę :)

zatem od lewej rzecz ujmując mamy:

- kaweco v11, zlatka ef

- lamy 2000, zlatka ef

- montblanc 220p, zlatka om

- kaweco v11, zlatka om

- montblanc 22, zlatka om

- pelikan m250, zlatka ob.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie taki lekki miszmasz, ale co tam... Od czegoś trzeba zacząć ;)

 

1_parker_szefer.JPG?sbsr=b7a7853bac87301

PARKER: Urban Premium, 45, Vector (x3), Esprit;  SHEAFFER: NoNonsense, Gift 100, Triumph Imperial;  PELIKAN M200

 

1_uoterman_i_miniaki.JPG?sbsr=3e8ffe41b7

WATERMAN: Centurion, Hemisphere, W2, 52 1/2 Red Ripple;   Markant 390, Markant Ninette, Le Roc (nie wiem, co to za maluch, ale tak ma napisane na stalce ;));  KAWECO: Liliput, AL Sport (x2)

 

1_chinczyki.JPG?sbsr=5faa7a7ed5cf9aa868a

Wearever, jeszcze jeden Markant, Duke Chast Lady, Duke King Crown.  I Chińczyki B) : Suxi 330, Hero 330, Aero 331, Feida 201A, "krzaczki"206 :P. Na końcu - Jinhao 8802.

Mogę jeszcze dopisać Montblanca O31, którego zostawiłem go w biurze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...