Skocz do zawartości

Aurora C16 od INAHON Sp. z o.o.


moogoom

Polecane posty

Witam!

Od dzisiaj jestem szczęśliwym posiadaczem pióra Aurora C16. Pióro kupione wiadomo gdzie...

Jestem zaskoczony pozytywnie tym zakupem, bo wydawało mi się, że nic innego jak kolejny Waterman nie przypadnie mi do gustu. Zatem idzie nowe... :)

Nie będę się rozwodził nad tym piórem, bo się na tym kiepsko znam. Mogę powiedzieć, że pióro dobrze leży w dłoni, ale to ocena subiektywna. Na pewno miło zaskoczyła mnie miękkość stalówki. Generalnie pióro zaprojektowane dla mnie. Nic dodać nic ująć.

Post napisałem z telefonu. Jutro wrzucę fotki pióra i próbkę pisma.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się tak właśnie zaczyna, kolejnym piórem pisze się lepiej a czasem trochę gorzej i szuka się następnego, a potem kolejnego i jeszcze jednego.

I zanim się człowiek obejrzy, to ma ich już kilkanaście :D

Na razie jest to okres pierwszych, dość łagodnych objawów piórozy, która nie leczona przeradza się w ciężką (przynajmniej dla portfela) przypadłość ;)

Ale piórko fajne, gratulacje :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Pisze fajnie, lekko i cienko, to prawda :) fajne piórko do pracy, u mnie przynajmniej tak się sprawdzało.

No właśnie, przepraszam Krzyśku, że tak na forum, ale piórko chlapie... moje. Drugi egzemplarz. Będzie rozbierane i sprawdzane, bo chyba coś mu nie styka na poziomie spływak - stalówka. Chcę je mieć działające, bo naprawdę się polubiliśmy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...