Skocz do zawartości

Jakie to pióro?


Polecane posty

Mam takie pytanie. Jakie to jest pióro? Na pewno to jest marka BIC, ale nie wiem konkretnie jaki to model. Czy możecie mi odpowiedzieć na to pytanie oczywiście, jeśli to możliwe.

Poniżej zamieszczam zdjęcia tegoż pióra:

Przepraszam za jakość zdjęć, ale światło było takie sobie.

 

SUc61x.jpgmjn0B5.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Markol

Nie rozumiem tego żartu

 

Gdy Tales wpatrywał się w niebo, by odkryć sekrety obrotów gwiazd, wpadł do dziury. Młoda służąca, która mu towarzyszyła powiedziała: "Nie widzisz tego, co masz pod nogami, a myślisz, że potrafisz zrozumieć, co się dzieje na niebie!".

cyt. za logicznemyslenie.republika.pl

 

Myślę, że Kolega Endoor wyraził w ten sposób spostrzeżenie, że Kolega Tales mógł zastosować bardziej "przyziemną" metodę identyfikacji swojego pióra, jak jest skorzystanie z wyszukiwarki,a w dodatku nick naszego nowego Kolegi tak mu się skojarzył ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy Tales wpatrywał się w niebo, by odkryć sekrety obrotów gwiazd, wpadł do dziury. Młoda służąca, która mu towarzyszyła powiedziała: "Nie widzisz tego, co masz pod nogami, a myślisz, że potrafisz zrozumieć, co się dzieje na niebie!".

cyt. za logicznemyslenie.republika.pl

 

Myślę, że Kolega Endoor wyraził w ten sposób spostrzeżenie, że Kolega Tales mógł zastosować bardziej "przyziemną" metodę identyfikacji swojego pióra, jak jest skorzystanie z wyszukiwarki,a w dodatku nick naszego nowego Kolegi tak mu się skojarzył ;)

To z Talesem znałam... piłam do tego, że nie kumam, dlaczego/po co ktoś miałby chcieć identyfikować to pióro ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)

 

Myślę, że Kolega Endoor wyraził w ten sposób spostrzeżenie, że Kolega Tales mógł zastosować bardziej "przyziemną" metodę identyfikacji swojego pióra, jak jest skorzystanie z wyszukiwarki,a w dodatku nick naszego nowego Kolegi tak mu się skojarzył ;)

@Markol, czytasz w mych myślach, a to już się robi niebezpieczne... ;):P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość nilfein

To ja uprzedzę kolejne pytanie, które ewidentnie może paść w kontekście "identyfikacji". Ten oto zaprezentowany egzemplarz jest wart tyle, co jego utylizacja. ;)

 

Tak jakoś cynicznie mi się pomyślało...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To z Talesem znałam... piłam do tego, że nie kumam, dlaczego/po co ktoś miałby chcieć identyfikować to pióro ;)

Po prostu znalazłem. U siebie w szafce i jakoś tak głupio mi było nie wiedzieć jakie posiadam pióro. Przecież to tak jakby nie znać marki swojego telefonu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...