Jump to content
Mellion

Dobry kalendarz dla piszących piórem

Recommended Posts

Niedatowane w sensie jest kalendarz, dni i tygodnie normalnie rozpisane, tyle że bez dat, te się wpisuje samemu - jako że szukam czegoś w marcu, to mogłabym w takim zacząć od marca, a nie zostawiać dwa puste miesiące, jak w zwykłym. Ale właściwie to tylko niewielki szczegół i nie definiuje mojego wyboru. Bardziej zależy mi na tym, żeby miał tygodniowe rozkładówki i trochę kartek na notatki z tyłu, w kropki czy w kratkę. Rhodia to chyba tylko notesy? 

Coś takiego jak szukam to np Kleks od Papierniczeni - tyle że papier się pod pióra nie nadaje. 

Faktycznie! Trochę brzydkie w środku, ale grunt że funkcjonalne, rozkładówka taka jak chcę, no i papier, który znam i lubię. Tylko coś chyba objawia się moja ślepota i nie widzę nigdzie w polskich sklepach tych kalendarzy. Wszędzie notesy, albo zagraniczne strony, chyba że ja źle szukam i u nas widnieją pod inną nazwą? 

Swoją drogą, zaczęłam już nawet rozważać format A5, ale wciąż nie znalazłam nic co by mi odpowiadało w 100% :/ 

Gdyby kogoś jeszcze interesował kalendarz na ten rok, to właśnie opublikowałem swoją pierwszą recenzję o takim "sprzęcie" :)

Edited by Pawel.