Skocz do zawartości
malwes

Serwis Faber-Castell - "recenzja"

Polecane posty

Drodzy,

Recenzja kolejnego serwisu, z jakim miałam przyjemność. Tym razem mój prezent Gwiazdkowy, Faber-Castell Ambition Pearwood, F - też pisał za grubo, dodatkowo strasznie mokro,

Wiec tym razem też napisałam do sprzedawcy i on też zadeklarował, że może pośredniczyć ale uznałam, że samodzielnie to będzie mi szybciej. Zadzwoniłam tutaj i:

Primo Polska S.A.

ul. Studencka 31 lok. 2

02-735 Warszawa

tel.: + 48 22 852 45 10

fax.: + 48 22 847 65 41

e-mail: info@primo-polska.pl

Dowiedziałam się, że mogę piórko przysłać z kopią dowodu zakupu (FC nie wystawia kart gwarancyjnych) i także poprosili o opis na kartce danego problemu, najlepiej własnie tym piórem, jak mam porównania z innymi piórami to też dopisać trochę treści innymi aby mogli się odnieść.

Tu fajnie jeśli chodzi o koszty wysyłki, bo nie musiałam nic nigdzie nadawać, nawet na ich koszt. Przysłali kuriera sami

:) w uzgodnionej ze mną godzinie człowiek piórko odebrał, pokwitowanie odbioru zostawił. Trochę długo to trwało w porównaniu do Watermana, bo miesiąc i 3 dni. Okazało się, że zgodzili się ze mną, że zbyt bardzo lejąca jest ta stalówka i odesłali do Niemiec, do FC z prośbą o wymianę. Wymienili i faktycznie ta obecna jest niej mokra (suchą bym jej nie nazwała) i ciut cieniej pisze ale to nie jes wg mnie wymarzone F. Jak dla mnie to solidna M-ka jest. No ale nie wymienią na węższą, skoro standardowo takie mają, chyba się muszę pogdzić z tym, że w FC Fka nie jest taka cienka jak w innych markach. Ogólnie pisze fajnie i będę go miała w pracy do podpisywania umów itp, bo do notatek maczkiem na prezentacji, zwłaszcza wydrukowanej na papierze ekologicznym, to to się nie nadaje.

Ale dla serwisu piątka. Byłaby z plusem gdyby dali znać po otrzymaniu pióra, że wysyłają do Niemiec.

Pozdrawiam

Malwes

Edytowano przez malwes

gratulacje !

jak okazuje sie Faber Castell wszedzie stawia na wysoki poziom obslugi

Co do stalowki Fabery maja grubsza

z tego wzgledu zamiast F mam EF

Ten typ tak ma

Dobrze, że serwis działa.

Jeszcze lepiej - gdy nie musi. ;)

malwes - wielkie dzięki. :)

Takie opinie są bardzo ważne. Kształtują rynek.

Pozdrawiam,

Thay

Aleksandra, dziękuję za fotkę. No nic, na razie tak się przyzwyczaiłam do tego pióra, że jak będę mieć jedno co pisze ciut grubiej to nie bęzie źle.

Ja nie miałam tyle szczęścia z moim FC Ambition, jeśli chodzi o wysyłkę na ich koszt. Pani (nie zajmująca się bezpośrednio piórami) poprosiła o przesłanie pióra z opisem problemu (stalówka F pisząca jak cieniutka igła, przerywająca, bardzo sucha nawet po wlaniu niezbyt gęstego atramentu), a ktoś od nich rozpatrzy reklamację. Mam nadzieję, że chociaż odeślą na swój koszt ;).

No nie......

Dziś zupełnie przypadkiem trafiłam na ten link a w nim..."moje" ambition pearwood ze stalówką EF.... :angry:

A serwis powiedział mi, że nie ma takich do tego modelu....wrrrrr....myślicie, że po roku warto się znów odezwać i podesłać ten link?

http://www.fountainpennetwork.com/forum/index.php?/topic/225492-faber-castell-ambition-pearwood-ef/

Poszukaj modeli, dla których robią stalówkę EF. Obejrzyj je w sklepie/sieci - może się okazać, że stalówka jest identyczna, ale wetknięta w inną obsadkę. Może się nawet zdarzyć, że będzie tańsza. Zamów, podmień, i gotowe. :P

Edytowano przez Alveryn

Odczuwam niczym nieuzasadnioną euforię na widok kawałka złotej blaszki z irydową kulką na końcu.