Skocz do zawartości

Wymiana listów


piter22

Polecane posty

  • Odpowiedzi 193
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

proszę Państwa, to jest bolszewia i tyle. chce do kogoś pisać, to pytam i piszę, a nie jakiś czyn społeczny, bolszewicka jego mać.

 

aha, jakby ktoś z Szanownego Państwa reflektował na pocztówkę z Warszawy, to palec pod budkę, bo za minutkę...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc dokładnie o to pytam :-) Bo nie wiem, czy wypada, a ja poza tym nieśmiały jestem ;-) ;-)

Ja zrozumiałem to tak: lista "dawców"adresów jest w osobnym wątku. A o adres prosi się via PW.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zrozumiałem to tak: lista "dawców"adresów jest w osobnym wątku. A o adres prosi się via PW.

 

Doskonałe rozumowanie! 

@rbit9n: uznajmy, że ta lista to lista ludzi wyjątkowo chętnych na pisanie do siebie listów :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak rozumiem i ja. O jakimś zbieraniu adresów i udostępnianiu ich na liście każdemu, kto się zapisze, mowy nie ma.

Edytowano przez Gość
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lux, to nie oświadczyny, że trzeba się w gajer ubrać i w pierścionek z brylantem zaopatrzyć, tudzież odwagę (chyba, że jak brylant duży to odwaga może być malutka, czy jakoś tak to działa...) :)

 

No dobrze, @aiorghe, ośmieliłaś mnie. :D  Czy mogę do Ciebie napisać jako pierwszej? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciągłe uzupełnianie listy i dopisywanie kolejnych wiadomości może być uciążliwe, dlatego proponuję po prostu wstawić opublikowany arkusz googlowy na przykład taki:

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1Fhqswac_ioYZZQ1Xepza3NW2HUTIKEUKkVLp9w7O9Fc/pubhtml

 

Naturalnie nie będzie w nim nigdy żadnych adresów, a jedynie nicki osób które chcą pisać listy ;) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ty Marto nie piszesz się na pisanie? :)

 

Się namyślam cały czas :) Jakoś nie zakładałam, że ktoś by chciał do mnie napisać, z drugiej strony nie mogłabym obiecać listów, ale jeśli pocztówki lub krótkie liściki wchodzą w grę to.... raz się żyje :) Uprzejmie proszę mnie w takim razie do listy dopisać. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam trochę awersji do pisania pocztówek. To pozwala na czytanie każdemu dupkowi, któremu wpadnie w ręce. Teraz to pewnie na sortowniach nie mają czasu lecz bywało z tym różnie.

Gdy pisałem do tej lub owej kartki zawierające coś więcej od stwierdzenia " Pozdrawiam z Międzyzdrojów. Nie było mnie bo musiałem tu przyjechać w delegację"   - treść kartek była szyfrowana. Do czasu. Zapukało do mnie dwóch ponurych i powiedziało, że grozi ciupa bo w PRL-u nie wolno szyfrować, a w ogóle to skąd ja to umiem i tym podobne pierdoły.  Ja miałem ponurych w plecach, ale matka wpadła w histerię i dałem sobie spokój. Później to co najwyżej zostawiałem kartki na komodzie :P

Taki dziwak jestem, nie lubię jak mi ktoś zagląda i już. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ważne czy pocztówka czy list. Nie ważne czy w kopercie czy "dostępne dla wścibskich". Ważne by pisać. Nawet zwyczajne pozdrowienia. I piszę to ja - kolmpletne beztalencie jeśli chodzi o treść listów :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...