Skocz do zawartości

Conway


Polecane posty

To da się zrobić - usunąć dziurę :) Ewentualnie, wydaje mi się, że mam taką skuwkę (bez klipsa i góry - jewela). Napisz PW i podaj mi wymiary, sprawdzę czy będzie pasować. Oczywiście jeśli chcesz nieuszkodzoną skuwkę ;-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakleiłem kropelką- jest szczelne. Teraz tylko wygładzić i wypolerować. 

Hm, starość ma swoje plusy ;) Jak to śpiewali Starsi Panowie :"bo wzrok już, bo wzrok już nie ten" :)

Tak że rka- dziękuję Ci bardzo.

Pióro pisze, ale strach przed "vintage" pozostaje :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Markol

Nie jestem pendoctorem, ale wydaje mi się, że dwuskładnikowe kleje (typu Poxipol) są bezpieczniejsze. Mam kilka kiepskich doświadczeń z  klejami cyjanoakrylowymi, są cholernie agresywne wobec powierzchni i mogą łatwo uszkodzić obszar poza klejeniem jak się coś omsknie.

Do klejenia celuloidu w literaturze przedmiotu polecane są lakiery do paznokci.

http://www.penmuseum.co.uk/master%205.htm

Ale może któryś z kolegów fachowców wypowie się w temacie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygładziłem, wypolerowałem i jest ok. Nie mistrzostwo świata, ale wygładzone, szczelne i skuwka wygląda prawie normalnie. Prawie, bo w miejscu pęknięcia skuwka "spuchła". 

Nie wiem, jak będzie z trwałością, ale na razie jest w porządku- pióro nie wysycha.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skuwka dzisiaj wygląda tak :

3e6230783a625566gen.jpg

Za kilka dni chyba jeszcze raz przelecę kropelką i wyrównam te kratery. W każdym bądź razie skuwka jest szczelna, i nie widać aby powierzchnia została jakoś specjalnie zniszczona.

Nie wiem oczywiście, co będzie się działo za kilka miesięcy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...