Skocz do zawartości

Traveler's Notebook Limited Edition


Polecane posty

Z Wielka przyjemnością przedstawiam limitowaną wersję Traveler's Notebook BLUE EDITION 

 

W sprzedaży od 13 marca 2015 w Japonii, również w Polsce pojawi się bez opóźnienia. 

Wersja jest limitowana i będzie dostępna tylko w roku 2015 lub do wyczerpania zapasów 

 

Jak Wam się podoba kolor?

post-2705-0-11714600-1423736278_thumb.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 61
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Podoba się, bez wątpienia... :rolleyes: Jednakowoż ja jestem wyznawcą klasycznych, skórzanych kolorów ;)

Fakt - z kolorowych krów to tylko Milka ;)

Ale notes niewątpliwie chciałbym...

Edytowano przez Gość
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ile ta przyjemność będzie wyceniona?

Jak na razie to słabo było :). Brązowe dopiero sie pojawiły w sklepie.

 

Będzie ciut tylko droższa od wersji oryginalnej (prawdopodobnie 200pln). W tej chwili mamy zarezerwowane 100 sztuk, faktyczna ilość jaka do Nas dotrze będzie zależała od zamówień globalnych, każdy kraj otrzymuje po równo - chyba że chce mniej. 

 

Gdzie tam słabo :) Właśnie sami jesteśmy zaskoczeni jak wiele osób czekało na brązowe, nie było ich tylko 3 tygodnie. 

Liczymy, że tym razem do końca lutego Nam wystarczy :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój kolor ;) Chociaż ciekaw jestem czy będzie się starzał tak samo fajnie jak brązowe skóry.

 

Też jesteśmy ciekawi, chociaż akurat Midori nie podejrzewam o fuszerkę ;)

 

wraz BLUE EDITION powstała też seria akcesorii firmowanych przez Pan American Airlines. Ze względów licencyjnych tylko kilka będzie dostępnych w Europie.

 

Już teraz wszystkich miłośników TN zachęcamy (choć pewnie nie trzeba ;)) do udziału w Pen Show w Katowicach, będziemy i my z całym kramem TN :D

Edytowano przez Escribo
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

I niestety kod Forum nie działa :(.

Może uda się zrobić zniżkę?

Jak kod nie działa to dogaduj się telefonicznie.

 

Ja swego czasu wszystko co chciałem załatwiłem przez telefon. Szybko, sympatycznie i życzliwie.

Escribo to w mojej ocenie jeden z najfajniejszych sklepów z którymi miałem do czynienia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ups! Przepraszam dopiero teraz zauważyłam, że zostaliśmy wywołani do odpowiedzi ;)

Blue Edition już w drodze z Japonii. Zostały wysłane do Nas dopiero wczoraj, teoretycznie powinny być już w piątek, ale dla bezpieczeństwa podaliśmy 23.

 

Kilka na pewno schowamy, aby doczekały Pen Show ;) Już się nie możemy doczekać :D 

Od przyszłego tygodnia będzie je można oglądnąć również w Warszawie w Wariackich Papierach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...