Skocz do zawartości
Iux

Midori Traveler's Notebook (i wszystko, co z nim związane)

Polecane posty

Tylko wtedy nam wyjdzie coś takiego: https://www.aliexpress.com/item/2016-Business-leather-Notebook-Premium-loose-leaf-notebooks-Business-leather-buckle-note-book/32498481984.html?spm=2114.01010208.3.339.MHm4wN&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_2_10065_10068_10501_10000009_10503_10084_10000025_10083_10000029_10080_10082_10081_10000028_10110_10111_10112_10060_10113_10062_10114_10115_10056_503_10055_10054_10059_10099_501_10078_10079_10000022_10000012_10103_10073_10102_10000015_10096_10000018_10000019_10052_10053_10107_10050_10106_10051-10503_10501,searchweb201603_1,afswitch_5,single_sort_1_default&btsid=f8cc2c61-635f-49bd-b08f-e2e59316a8b5 

A mnie chodzi o bardziej wymyślne i cieńsze rozwiązanie, filofaxy mają te kółka "wcięte" w okładki i dzięki temu się lepiej na tym pisze, z takimi zwykłymi kółkami na lewej stronie praktycznie nie da się pisać.

Ciekawy jestem rozwiązania Office Depot, bo zdaje się ta firma ma też u nas sklepy, tylko mi strona z tym produktem nie działa, nazywa się to: TUL Custom Note

Dzień dobry,

Usilnie szukam wersji blue, bądź samych wkładek PAN AMsowych :) na kartę, lub chociaż podkładki z liniuszkiem :)
Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie?

Dzień dobry,

Usilnie szukam wersji blue, bądź samych wkładek PAN AMsowych :) na kartę, lub chociaż podkładki z liniuszkiem :)
Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie?

Kiedyś kupiłem sobie i mojej lepszej połowie po jednym, 

żona korzysta z blusika, ja zostałem przy brązie...

także chyba wiem gdzie można go znaleźć...:ph34r:

Olive Edition będzie dostępna w Polsce w kwietniu. Wygląda tak:

Travelers_Notebook_Olive_edition_sklep_P

Traveler's Notebook Olive Edition to nie koniec nowości. Będzie jeszcze mosiężne pióro do Traveler's Notebook.

Travelers_Notebook_pioro_wieczne_brass_s

Jest napełniane na naboje. Skuwka na zatrzask. Klips do łatwego demontażu. Stalówka ze stali nierdzewnej (niemiecka, ale nie wiem jeszcze czy Bock, Schmidt lub JoWo).

Travelers_Notebook_pioro_wieczne_brass_n

Pozdrawiam,
Marcin

Dwie osoby, dwie idee, jedna pasja. Pióromaniak.

Już widzę podróżnika w korkowym kapeluszu, gdzieś pośród dzikich plemion w samym sercu Amazonii, jak wyjmuje taki notes i to błyszczące pióro :D

Na salony, albo do biura to może i toto się nadaje...

Edytowano przez Kleks

Midori zamówione. Pozostaje mi polować na Panamowe wkładki. Jeden mały offtop, mianowicie: jakie pióro polecicie do kompletu? Proszę o wyrozumiałość, bo jestem kompletnym laikiem. Piszę do przyjemności, stąd też zakup midori. Dotychczas używałem kulkowca Parkera Vectora, ale chciałbym spróbować jak się pisze piórem wiecznym. W domu mam pióro CERRUTI 1881. Nie wiem co to za model, "przywlekła" je moja konkubina :). Ono ma chyba jakiś specjalny system naboi, bo takie uniwersalne nie wchodzą. Inspirują mnie tusze Pilot Iroshizuko. Jestem ciekaw jak z wygodą korzystania/pisania wtedy, bo dość często podróżuję, zwłaszcza w góry.

Midori zamówione. Pozostaje mi polować na Panamowe wkładki. Jeden mały offtop, mianowicie: jakie pióro polecicie do kompletu? Proszę o wyrozumiałość, bo jestem kompletnym laikiem. Piszę do przyjemności, stąd też zakup midori. Dotychczas używałem kulkowca Parkera Vectora, ale chciałbym spróbować jak się pisze piórem wiecznym. W domu mam pióro CERRUTI 1881. Nie wiem co to za model, "przywlekła" je moja konkubina :). Ono ma chyba jakiś specjalny system naboi, bo takie uniwersalne nie wchodzą. Inspirują mnie tusze Pilot Iroshizuko. Jestem ciekaw jak z wygodą korzystania/pisania wtedy, bo dość często podróżuję, zwłaszcza w góry.

Erda,

Niezawodny będzie Pilot MR. Jeśli używałeś kulkowego Vectora i wąska szyjka Ci nie przeszkadzała, to Pilot MR będzie źródłem radości z pisania. Szczególnie w połączeniu z papierem MD. Cerruti to produkty z Chin, ale jakość nie jest zła. Dziwię się tylko tym nabojom, bo powinny pasować uniwersalne.

Powodzenia w polowaniu na wkłady PanAm! Są bardzo fajne.

Pozdrawiam,
Marcin

Dnia 20.02.2017 o 12:12, ArielN napisał:

Olive Edition będzie dostępna w Polsce w kwietniu. Wygląda tak:

Traveler's Notebook Olive Edition to nie koniec nowości. Będzie jeszcze mosiężne pióro do Traveler's Notebook.

Jest napełniane na naboje. Skuwka na zatrzask. Klips do łatwego demontażu. Stalówka ze stali nierdzewnej (niemiecka, ale nie wiem jeszcze czy Bock, Schmidt lub JoWo).

Już się ślinię :wub: 

Dnia 6.09.2017 o 13:09, Krystian_33 napisał:

Ktoś słyszał jaka będzie edycja Traveler Notebook w kolejnym roku? :P:P

Ślinka mi cieknie :zdrowie:

Jeszcze trochę trzeba będzie poczekać na wiadomości od Traveler's Company. Z reguły pojawiają się wiosną :).

Pozdrawiam,
Marcin