Skocz do zawartości

Jej wysokość - BOSKOŚĆ od Visconti


elessar

Polecane posty

Już na wstępie podkreślę, że nie jestem posiadaczem tego cuda, jednak chcę uświadomić nieświadomych, że kuźnia Visconti wypuściła na rynek to:

VISCONTI DIVINA ELEGANCE

 

KONIECZNIE 1080p HD - przez kilkanascie minut nie oderwiecie oczu od monitorów.

 

wklejam dwie alternatywne recenzje wykonane przez FPGeeks i The Pen Habit. Sbrebrown również wykonał recenzję Diviny ale w innym wykończeniu - Desert Springs (warto zobaczyć).

 

 

 

 

Kto wie może kiedyś... :)

Edytowano przez elessar
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Recenzja Dana Smitha, jak zwykle, przygotowana niezwykle skrupulatnie. Cieszę się Elessar, że zamieściłeś ją na forum :). W przeciwnym wypadku byłbym przez nieuwagę ją przegapił.

 

Divina Elegance to już nie to samo, co pierwotna Divina. Do tego dochodzi nowa, radosna polityka cenowa Visconti. Żyjemy w ciekawych czasach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Recenzja Dana Smitha, jak zwykle, przygotowana niezwykle skrupulatnie. Cieszę się Elessar, że zamieściłeś ją na forum :). W przeciwnym wypadku byłbym przez nieuwagę ją przegapił.

 

Divina Elegance to już nie to samo, co pierwotna Divina. Do tego dochodzi nowa, radosna polityka cenowa Visconti. Żyjemy w ciekawych czasach.

Visconti ma sporo pięknych piór, Divina, Opera, Homo Sapiens o limitowanych edycjach nie wspomnę,ale te ceny...

 

Ci dwaj Panowie odwalają kawał dobrej roboty. Przez TPH zachorowałem na Coliera.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet poszedłbym bardziej ogólnie, włoskie pióra są piękne, również Aurora, Montegrappa, wiadomo, że niektóre modele są po prostu przesadzone i typowo kolekcjonerskie. Z drugiej zaś strony pokazują możliwości producenta, a w sprzedaży są też przeróżne zwyklejsze ale piękne projekty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam czarną,...

 

jak zobaczyłem desert spring, to WOW...

 

myślałem, że nic ładniejszego nie zrobią,...

 

a tu zonk,...

 

znowu wydatki się zapowiadają,...

 

a tak by the way, czyli przechodząc z tragarzami,...

 

to Czarna Divina z Grey Stormem,...

 

to może być to... :w00t:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, piękne pióro. Bardzo proporcjonalne, bo zaprojektowane wg zasady złotego podziału.

Zastanawiam się dla kogo przeznaczona jest ta wersja pióra? Nie jest klasycznie męskie, dla mnie jest trochę za bardzo biżuteryjne, ale też jest chyba zbyt duże dla przeciętnej damskiej dłoni.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

no więc cóż, odpowiedź nasuwa się sama :P

 

Zastanawiam się dla kogo przeznaczona jest ta wersja pióra? Nie jest klasycznie męskie, dla mnie jest trochę za bardzo biżuteryjne, ale też jest chyba zbyt duże dla przeciętnej damskiej dłoni.

Dlatego Visconti poza serią oversize wprowadziło nieco mniejszą  serię midi, dla osób które nie lubią trzymać w dłoniach działa pokroju DORY :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Nie jest klasycznie męskie, dla mnie jest trochę za bardzo biżuteryjne, ale też jest chyba zbyt duże dla przeciętnej damskiej dłoni.

 

Co to znaczy klasycznie męskie?...

 

no i za bardzo biżuteryjne to zaiste nie wiem,...

 

z której strony...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...