Skocz do zawartości

Pen Show Poland - Katowice, 11-12 kwietnia 2015 r.


Akszugor

Polecane posty

  • Odpowiedzi 260
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Byłem i widziałem. Było bardzo fajnie - niestety zbyt wielu osób nie poznałem bo na Pen Show byłem pierwszy raz, a na wcześniejsze spotkania jakoś nie mogłem dotrzeć więc głupio było podchodzić do każdego i pytać czy "jest z forum" ;) Ale może będzie okazja do naprawienia tego błędu w przyszłości, tak żeby na kolejnym Pen Show już od przysłowiowych "drzwi" wszystkich poznać :)

 

Dziś lub jutro wrzucę fotki na Zegarki i Pióra bo "trochę" tego naklikałem ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie pojadę, gdy Pen Show Poland odbędzie się na północy w okolicach Trójmiasta. Katowice to jednak jakby nie patrzeć kawał drogi. Musiałbym z dwie reklamówki z Tusko jedzenia zabrać.

Jakby Ci to...  W Katowicach mają sklepy ;)

 

A, na podróż. Ja się przeglodzilam 5 h ;p

Edytowano przez kasiasemba
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a PELIKAN....

... cyt》nie... nie... lepiej nie wyjmować....bo upadnie... się zepsuje....《k.cyt.

dodam, że chmodziło mi o wyjęcie CafeCreme z gabloty, celem obejrzenia...

no cóż... mi niesnak pozostał....

To widocznie przedstwiciele Herlitza (Pelikana) mają tak jako wyposażenie seryjne... Miałem podobny niesmak jak mnie smarkacz z tego stoiska w zeszłym roku otaksował spojrzeniem i zapytał czy mam białe rękawiczki do obejrzenia pelikana...

Nie kupię od nich i tyle...

Sorry, taki mają szmatławy marketing bezpośredni

Edytowano przez MarcinEck
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem i widziałem. Było bardzo fajnie - niestety zbyt wielu osób nie poznałem bo na Pen Show byłem pierwszy raz, a na wcześniejsze spotkania jakoś nie mogłem dotrzeć więc głupio było podchodzić do każdego i pytać czy "jest z forum" ;) Ale może będzie okazja do naprawienia tego błędu w przyszłości, tak żeby na kolejnym Pen Show już od przysłowiowych "drzwi" wszystkich poznać :)

 

Ja tak samo. I też liczę na drugą szansę :)

Mam jeszcze takie pytanie - może ktoś wie: czy Andrzej Tuziak, autor książki o Parkerach, to TEN pisarz? Czy może  zbieżność nazwisk jest przypadkowa?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Także dziękuję organizatorom za organizację Pen Show. Kawał wspaniałej pracy i widocznej pasji. Byłem krótko i niewiele kupiłem ale kurcze wydałem trochę kasy. A to notesik, magazyn, dwa Plumiksy uzupełniające rozmiary stalówkek itp itd. Super i oby mi sie udalo być w przyszłym roku.

Podziękowanie za dojazd i wspaniały czas podczas podróży dla Elessar.

Podziekowanie za zaproszenie i wspaniały czas na wrocławskiej kolacji przed Pen Show.

Super dzięki za wszystkie rozmowy i pogaduszki.

 

Do zobaczenia w przyszlym roku :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie pojadę, gdy Pen Show Poland odbędzie się na północy w okolicach Trójmiasta. Katowice to jednak jakby nie patrzeć kawał drogi. Musiałbym z dwie reklamówki z Tusko jedzenia na podróż zabrać.

 

 

Weź nie żartuj.... ;) jak się chce, to się pojedzie. A z przyczyn techniczno-organizatorskich Kino Kosmos w Katowicach jest miejscówą na Pen Show. W Trójmieście lokalnie możemy się spotkać - to żaden problem :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Podziękowanie za dojazd i wspaniały czas podczas podróży dla Elessar.

 

Do zobaczenia w przyszlym roku :)

Rozumiem że za rok też  śmigamy :D

 

 

 

W imieniu swoim oraz Agnieszki bardzo wszystkim dziękujemy za wspaniałą atmosferę na tegorocznym PenShow :)

Wróciliśmy zmęczeni ale bardzo szczęśliwi :)

Atramenty pierwsza klasa.  Błękitna czwóreczka jest genialna, a po ten ładny brąz wpadający w pomarańcz (przypominający apache sunset), to się jeszcze upomnę ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadłem na trochę w sobotę. Niestety w niedzielę choć chciałem nie mogłem być. Ogromne, ogromne podziękowania dla organizatorów. Niektóre osoby z forum była okazja poznać: @Ann - zupełnie inaczej sobie Ciebie wyobrażałem "babciu" ;), @kasiasemba, @Akszugor - bardzo miło było Was poznać. @Inky - duży uścisk dłoni. @CezaryF - dziękuję za zajęcie się moimi piórami. Dalej nie dam rady wymieniać - nie dorównam @mac.kozinsky'emu :D Z komentarzy wyżej wynika, że będąc w amoku piórowym, sporo obecnych osób jakimś cudem ominąłem :(Pewnie będzie jeszcze okazja to nadrobić. Od soboty walczę ze stalówką z Duofolda Maxima i dopiero przed godziną udało mi się ją doprowadzić do zadowalającego stanu, już go nie ruszam bo aż się boję pogorszyć hahaha - normalnie to jakaś obsesja. Serdecznie wszystkich pozdrawiam.

Edytowano przez endoor
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) Sympatycznej Pani Gosi? (o ile nie pomyliłem imienia) z TwojePióro

za genialną czarną stalkę EF do LAMYsafari

(...) chmodziło mi o wyjęcie CafeCreme z gabloty, celem obejrzenia...

 

To była Pani Kasia. Mnie sprzedała genialna stalówkę "B" do Lamy Safari.

 

Po kiego było prosić się na dole o wyjęcie z gabloty niezatankowanego Cafe Creme?

Piętro wyżej można było wyjąć z piórników Cafe Creme: Empiego i moje. Można też było zdumiewać się grubością linii pisanej przez Empiego F-kę i moją M-kę. A wszystko w w przewybornej atmosferze.

Edytowano przez Dziku
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o...

głupio wyszło, że o Was nie wspomniałem...

PRZRPRASZAM Cię i Agnieszkę

kurde... normalnie wstyd mi...

 

Nie przejmuj się ;) Ja się dzisiaj cały dzień zbierałem na to żeby napisać coś fajnego i miłego do wszystkich, ale niestety przeziębienie daje mi nieźle w kość i zaraz padam na łóżko ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Po kiego było prosić się na dole o wyjęcie z gabloty niezatankowanego Cafe Creme?

Piętro wyżej można było wyjąć z piórników Cafe Creme: Empiego i moje. Można też było zdumiewać się grubością linii pisanej przez Empiego F-kę i moją M-kę. A wszystko w w przewybornej atmosferze.

F-kę i  M-kę które dawały identyczną kreskę ;].

Ten niebieski noname z flexem (lew na stalce) był zacny ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

F-kę i  M-kę które dawały identyczną kreskę ;].

 

I tym samym atramentem F-ka dawała ciemną kreskę identycznej grubości, ale dużo ciemniejszą niż M-ka.

W sumie - można było dopytać na dole czym ów fakt wytłumaczyć... I tak pytać ich do upadu. Chyba najbardzej - w sensie bezpośredniości kontaktu - "nieobecni" na Penszale ludzie. Albo to tylko moje wrażenie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To była Pani Kasia. Mnie sprzedała genialna stalówkę "B" do Lamy Safari.

 

Po kiego było prosić się na dole o wyjęcie z gabloty niezatankowanego Cafe Creme?

Piętro wyżej można było wyjąć z piórników Cafe Creme: Empiego i moje. Można też było zdumiewać się grubością linii pisanej przez Empiego F-kę i moją M-kę. A wszystko w w przewybornej atmosferze.

Dziku - owszem widziałem... ale tylko jedno

prawdopodobnie Twoje

... a pisać nawet nie próbowałem... bo to za delikatne pióro... jeszcze by się popsuło... ;-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

andreo:

 

a PELIKAN....
... cyt
nie... nie... lepiej nie wyjmować....bo upadnie... się zepsuje....k.cyt.
dodam,
że chodziło mi o wyjęcie CafeCreme z gabloty, celem obejrzenia...
no cóż... mi niesmak pozostał....

 

To widocznie przedstwiciele Herlitza (Pelikana) mają tak jako wyposażenie seryjne... Miałem podobny niesmak jak mnie smarkacz z tego stoiska w zeszłym roku otaksował spojrzeniem i zapytał czy mam białe rękawiczki do obejrzenia pelikana...

Nie kupię od nich i tyle...

Sorry, taki mają szmatławy marketing bezpośredni

 

zacytuję wypowiedź And'a z FOP:

 

Wyjaśnię kwestię prezentacji Pelikana. To stoisko było w tym roku wyposażone w zestaw połączonych gablot. Wszystkie były spięte razem i miały zasilane szeregowo oświetlenie. Gabloty te nie są przeznaczone do otwierania i wyjmowania co chwilę piór, tylko do ich pokazywania w małej aranżacji. Pióra Pelikana w większości miało Twoje Pióro i tam można było je zobaczyć i pomacać (za wyjątkiem jednego czy dwóch piór). Otwieranie dla każdego gabloty połączone było z dużym zamieszaniem technicznym z odklejaniem i przyklejaniem listw ze świecącymi diodami. Widziałem montaż, więc wiem co mówię, bo składanie tych gablot trwało prawie 1,5 godziny. Każde pióro w gablocie było dokładnie widoczne i oświetlone a że nie można było każdego wziąć do ręki, to nie jest żaden zarzut. Starali się zrobić ładną wystawę, a nie zostało to docenione, bo pióra nie można pomacać. Tak jakby macanie M200 w kolorze kawy z mlekiem różniło się od macania M200 białego czy zielonego, które były do obejrzenia na innych stoiskach.

Edytowano przez andreo
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla informacji zostały jeszcze tylko 4 egzemplarze Pen Show Magazine !!... :)

 

ps. postanowiłem i tak zrobię... a co :) 

do każdego zamówionego Pen Show Magazine - dokładam swój mini-notesik.... 

Edytowano przez pigol
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...