Skocz do zawartości

Pen Show Poland - Katowice, 11-12 kwietnia 2015 r.


Akszugor

Polecane posty

Jak zauważyłem, pojawiło się zainteresowanie Pen Show Polska, które odbywa się co roku w Katowicach.

W tym roku impreza odbędzie się w dniach

 

11 i 12 kwietnia 2015

 

Na stronie organizatora imprezy można przeczytać:

"W jednym miejscu zbierzemy kilka tysięcy piór z całego świata – tych współczesnych i tych sprzed stu lat. Bogate kolekcje piór przywiozą ze sobą kolekcjonerzy z Niemiec, Austrii, Włoch, Wielkiej Brytanii, Indii, Norwegii, USA, Polski i Czech – nie dość, że pióra obejrzycie, to jeszcze będziecie mogli o nich poplotkować z ich posiadaczami! Ponadto swój udział zapowiedzieli przedstawiciele i dystrybutorzy takich firm jak: Sheaffer, Aurora, Cross, Pelikan, Visconti, Rubinato, Marlen, Delta, Platinum i... i wiele innych."

 

 

Plakat promujący tegoroczne Pen Show Poland

 

image.jpg

 

 

Filmy z ubiegłorocznego Pen Show:

 

 

 

 

Z własnych źródeł dowiedziałem się, że będą obecni także zagraniczni goście tacy jak: Grandmia Pens, Sarji Minhas, Tsachi, Michael Selway, T. Westerich, ekipa z austrii (Pen Show Austria), T. Nguyen i wielu innych, których nazwisk już nie pamiętam ;)

 

Oj będzie się działo!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 260
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Najwyższa pora wybrać się na pierwsze w moim życiu Pen Show. Perspektywa spotkania i (w końcu) osobistego porozmawiania z  Grandmia Pens ,wydaje sie być obiecująca ;] Może uda mi się nabyć coś ciekawego ;]

Regularnie śledzę poczynania tego jegomościa na jego kanale jutubowym POLECAM!!.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...