Skocz do zawartości
kukukatsu

Wieczne pióro z zakrytą stalówką

Polecane posty

Witam,

Problemem jest znalezienie wiecznego pióra, z zakrytą stalówką, cienkopiszące, w cenie do 450zł.

jedyne, co znalazłem, to:

Waterman Carene (ok. 700zł)
Lamy 2000 (650zł)

Sheaffer Taranis (480zł)

Picasso 83 (170zł) (niestety to raczej odpada, ponieważ osoba, której ma zostać sprezentowane pióro posiada model bardzo podobny)

Byłbym wdzięczny za opcję wypośrodkowaną ;) 

ps. Nie znalazłem podobnego tematu na forum (jeśli jednak takowy jest proszę, przepraszam za spam :P  )

Zakrytą, czy inlaid? Carene to stalówka inlaid. Lamy 2000 to stalówka zakryta.

You have been placed on moderator queue. This means that all content you submit will need to be approved by a moderator before it will be shown.

@janykiel tylko nówka, niestety Parkera 51 nówki nie znajdę bez delorean'a ;) (chyba, że okaz kolekcjonerski; takiego nie potrzebuję, ma być do pisania, nie do oglądania)

@Lepki a coś tańszego? Chyba, że wiesz, gdzie mogę znaleźć taranisa za mniej niż 450zł ;) 

Gość

Da się znaleźć Taranisa z użyciem googli taniej niż 450. Nawet poniżej 400.

Edytowano przez Gość

ja żem na ibełju znalazł lamy 2k za 105$ (plus paczka). trzeba mieć oczy dookoła głowy i tyle. Edytowano przez rbit9n

“I don’t want to belong to any club that would accept me as one of its members.” Groucho Marx

biorę udział w wymianie listów?

Gość nilfein

Lamy 2000 da się spokojnie nabyć taniej, niż podałeś. Pierwsza oferta z brzegu - Allegro - 543,00 zł z przesyłką. Nówka ze sklepu. Tylko trzeba dopytać o szerokość stalki.

@janykiel tylko nówka, niestety Parkera 51 nówki nie znajdę bez delorean'a ;) (chyba, że okaz kolekcjonerski; takiego nie potrzebuję, ma być do pisania, nie do oglądania)

@Lepki a coś tańszego? Chyba, że wiesz, gdzie mogę znaleźć taranisa za mniej niż 450zł ;)

Pierwsza oferta z brzegu : http://www.highclass.pl/pismienne/piorawieczne/sheaffer/pioro-wieczne-sheaffer-taranis-czarne-elementy-chromowane,p2078358400?gclid=CjwKEAiA_NmkBRCe3ubC1aWAtEcSJACxkkbqpOldz58CaVNKZtmHWMEMHYPO1RQdLWgKicWuV2zgyxoC1OLw_wcB

Zapytaj tez forumowicza inahon czy ma i po ile ten model. Jest dystrybutorem sheaffera.

byłosobiepióro.pl