Skocz do zawartości

BAOER 100


kerad

Polecane posty

Nie dalej jak dwa tygodnie temu, przy okazji zakupu buteleczki atramentu obejrzałem sobie Sonneta (stalowy z GT) pierwszy model z brzegu mial stalówkę zamontowaną nie w osi pióra - końcówka stalówki odchodziła od osi o jakieś 2 - 3 mm, nie wiele, ale już widoczne gołym okiem i trącące myszką w przypadku pióra, które tam kosztowało prawie 400 złotych, na tym skończyła się moje oglądanie Parkerów, zakupiłem atrament i wyszedłem.

Nie pije do wszystkich drogich piór, ale mam chyba po prostu szczególnego pecha do Parkera, o ile te prostsze i tańsze modele trafiały mi się w porządku, to tak od roku mniej więcej jedna wielka porażka.

Aczkolwiek nie wiem czy miałeś okazję spojrzeć, ale ten 388 to solidny kawał metalu, a stalówka również nie wydaje się delikatna także sądzę, że 3 lata spokojnie przetrwa ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 years later...

Odświeżam temat. Jak tam po czasie chińczyki się mają? Żyją jeszcze? A tak na poważnie, to pomyślałam sobie, kupię nowe pióro, a co. Ale portfel, działając wspólnie i w porozumieniu z moim kontem bankowym, mówi mi że pomarzyć dobra rzecz. No to w takim razie wymarzyłam sobie Baoera 100, i mam dwa pytania - czy to jest chiński "odpowiednik" Parkera 51? Tak kropka w kropkę? Drugie moje pytanie dotyczy karmienia tego cuda, zwykłe naboje po 10gr sztuka z najbliższej księgarni pasują do niego? Jakiś konwerter dają w zestawie czy jak to wygląda?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odświeżam temat. Jak tam po czasie chińczyki się mają? Żyją jeszcze? A tak na poważnie, to pomyślałam sobie, kupię nowe pióro, a co. Ale portfel, działając wspólnie i w porozumieniu z moim kontem bankowym, mówi mi że pomarzyć dobra rzecz. No to w takim razie wymarzyłam sobie Baoera 100, i mam dwa pytania - czy to jest chiński "odpowiednik" Parkera 51? Tak kropka w kropkę? Drugie moje pytanie dotyczy karmienia tego cuda, zwykłe naboje po 10gr sztuka z najbliższej księgarni pasują do niego? Jakiś konwerter dają w zestawie czy jak to wygląda?

Mój cały czas wisi w ogłoszeniach...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...