Skocz do zawartości

Royal Blue - Hyacinth - porównanie


Trevor

Polecane posty

Dokładnie Panowie, w/g mnie również nie ma żadnej różnicy..... stąd to porównanie.

 

 

mi to wyglada na ten sam atrament przelany w inna butelke i zrobiona z tego "limitka" :D

 

plus dodanie nieco substancji zapachowej...  :D

 

Gwoli uzupełnienia:

lewa strona - rozmazany kleks

prawa strona - maźnięcia wacikiem

 

Podpisy robiłem innym kolorem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo "edycje specjalne" DeAtramentis to podstawowe kolory + zapach/inna etykieta na butelce. Chyba jedynie seria BLACK różni się kolorami od podstawowej...

 

 

dokładnie tak jest,… limity, wersje dla miast, sklepów,... wszystko to standard z inną etykietą czasami dodatkiem zapachowym...

 

ostatnio widziałem takie limity dla jednego sklepu w Hamburgu,… i cieszyłem się jak małe dziecko,...

Edytowano przez Ender
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również słyszałem o tego rodzaju praktykach..... teraz miałem okazję organoleptycznie się o tym przekonać.

 



Dzięki za zwrócenie uwagi na ten fakt. Takie rzeczy dobrze wiedzieć, iżby nie ulegać pokusie wypróbowania atramentu już wypróbowanego.

 

Głównie z tego powodu zamieściłem powyższy post.

 

Na koniec jeszcze porównanie tych inkaustów zamieszczanych przez sprzedawców.......

ZrCQ9UF.jpg?1

 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy można poprosić o "chromatografię" z użyciem papierowego ręcznika, na której będzie widać tą różnicę z powodu dodanego zapachu?

Oczywiście, chromatografię zrobię jutro, ponieważ nie mam w tej chwili czystego acetonu, jedynie zmywacz do paznokci, który 

jest na bazie acetonu.... ale nie jest czystym rozpuszczalnikiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...