Skocz do zawartości

Brulion Interdruk WWF z "Biedronki"


Lepki

Polecane posty

Niedawno byłem w Biedronce i natknąłem się na ciekawe zeszyty, od razu przykuły moja uwagę swoim nietypowym eko-wyglądem. Pomyślałem "A co tam, kupię jeden na wypróbowanie". Muszę się przyznać, że poleciałem na wygląd: prosty, schludny, do tego informacja, że wspomagam ratowanie przyrody kupując ten zeszyt. Wybrałem wersję z łapkami chociaż kusiła mnie też panda. 

 

gallery_179_116_677639.jpg

gallery_179_116_272844.jpg

 

Papier jak to w zwykłych zeszytach...przeciętny. Do pisania piórem dość "suchym" nadaje się, niezależnie od grubości stalówki, pisałem nim zarówno Sheaffer'em Imperial z XF jak również Kaigelu z M i nie przebijają, natomiast już Prelude podający większą ilość atramentu powoduje punktowe przebijanie na drugą stronę, co jednak nie przeszkadza jakoś bardzo. Poniżej można sobie zobaczyć jak to mniej więcej wygląda.

 

gallery_179_116_600961.jpggallery_179_116_3999850.jpggallery_179_116_833656.jpg

Jak widać występuje delikatne strzępienie i pogrubienie linii, ale tragedii nie ma. Ot, jest nadal przeciętnie.

 

Nie pamiętam już ile ten zeszyt kosztował, chyba około 10zł. Za tę cenę otrzymujemy brulion B5 z 112 stronami w kratkę, przeciętnej jakości i z miłym dla oka wyglądem. Czy warto? Sam nie wiem, na pewno długo mi posłuży jako tzw brudnopis. 

 

Jutro jeszcze 3 recenzje produktów z poniższego zdjęcia:

gallery_179_116_816150.jpg

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...