Skocz do zawartości

Relacja ze spotkania 7.06 w Warszawie


Ann_gd

Polecane posty

  • Odpowiedzi 66
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Na szczęście moja luba nie przegląda tego forum ;)

A na rzeczonym zdjęciu, Kasia znienacka i zaskoczenia próbowała mnie przymusić do zdradzenia receptur niektórych atramentów ;)

Naturalnie się jej to nie udało ;)

tak, tak, a Nicpoń mówi do słuchawki:"halo, policja?zabierzcie tę wariatkę ode mnie..."

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maćku, czy czujesz się wstrząśnięty? :D

 

 

Wstrząśnięty może lekko byłem ale bynajmniej nie zmieszany :-) Ja generalnie uważam, że świntuszenie jest fajne a wręcz może pięknie uzupełniać i stymulować Ars Amandi jednak żadna kobieta jeszcze, komplementując mojego wielkiego czarnego... Sheaffera Lifetime z ogromną megasztywną złotą stalówką... nie powiedziała: Ale bydlak!... czy w nieco innej składni ale z tym samym słowem kluczowym. Ostre i bezpośrednie, nowe... ale... urocze :-)

Dodam, że wyjąłem Bydlaka po tym jak Ania kilkakrotnie, żartując z piór jakie przechodziły przez nasze ręce, zaznaczała, że czasem/nie zawsze/zwykle "rozmiar ma znaczenie" :-) Skoro tak, to mówisz i masz bo liczy się nie tylko wielkość (vide bydlak Jinhao) ale i jakość wykonania. Cały czas mowa o piórach wiecznych i innych instrumentach... piśmienniczych ;-)

Edytowano przez mac.kozinsky
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...