Skocz do zawartości

Iroshizuku


karelgott

Polecane posty

Na to również patrzyłem, jakbym miał być pierwszym który kupuje ten atrament to chyba bym się nie zdecydował. W kupie raźniej jak to mawiają :D.

Jako że pierwszy raz zamawiam z Japoni to może wiecie kiedy spodziewać się przesyłki? Skoro jest darmowa opcja to zakładam że wybrał najtańszą możliwą wersję.

3 tygodnie to realny termin?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 81
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

myślę że 3-4 tyg trzeba liczyć. raz kupowałem w japonii u engeiki i EMS szedł ok 2tyg.

Do mnie paczka EMS z Japonii szła 4 (cztery) dni.

Nie wiem od czego to zależy.

Sprzedawca przysłał mi linka do strony EMS, więc trasę mogłem na bieżąco śledzić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie paczka EMS z Japonii szła 4 (cztery) dni.

Nie wiem od czego to zależy.

Sprzedawca przysłał mi linka do strony EMS, więc trasę mogłem na bieżąco śledzić.

hmmm a może to ja coś pokręciłem. koperta na 100% miała napis EMS ale byla dostarczona przez pocztę i w opcjach dostawy było to standarg int. shipping, choć patrząc na cenę wysyłki (w jenach) na kopercie i porónując ją z ceną pióra kosztowała coś ok 15$.

zobaczymy jak przyjdzie atrament, wczoraj został wysłany.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę niniejszym poprosić o próbkę pisma tym atramentem? Chodzi za mną ostatnio. Idealnie byłoby, gdybyś mógł porównać z jakimś innym granatem.

Proszę bardzo :)

p2261276.jpg

Jak widać (przynajmniej u mnie na papierze ;)) atrament jest zbliżony do Waterman Florida Blue, z tym że jest odrobinę bardziej niebieski i lepiej cieniuje. Przepływ i smarowanie doskonałe.

Próbkę pisma cienką stalówką masz tutaj

http://www.piorawieczneforum.pl/index.php?/topic/51-jakie-pioro-dzisiaj-kupiles/page__st__980

Pozdrawiam

LT

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pismo, pismem. Nie wiem co mam powiedzieć o Aso-Gao.

Desperacko próbuję znaleźć zamiennik Majestic Blue (przepływ tragiczny i przysycha). Tutaj Iroshizuku wygląda całkiem nieźle - chociaż wydaje się być za mało granatowy. No i jestem w kropie - zamawiać czy nie. Czy dalej szukać czegoś.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Desperacko próbuję znaleźć zamiennik Majestic Blue (przepływ tragiczny i przysycha). Tutaj Iroshizuku wygląda całkiem nieźle - chociaż wydaje się być za mało granatowy. No i jestem w kropie - zamawiać czy nie. Czy dalej szukać czegoś.

Ja się nie znam ale może kup Aurorę Blue i czarny z zestawu Platinum Mix Free, wymieszaj co chcesz, odcień sam wybierzesz. Granatowy Iroshizuku jest gdzieś w okolicach Shin-Kai. W necie jest ładny film porównawczy tego atramentu z innymi.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

ja też odebrałem i nie mam żadnych zastrzeżeń. przesyłka dobrze zapakowana itd. jednak nierejestrowana więc skoro jest już możliwość kupna w pl po rozsadnych cenach, to trzeba indywidualnie rozważyć czy warto ryzykować.

co do podadku to chyba w wątku o piórach od engeiki bylo wszystko opisane. generalnie liczą go od 45 €.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po rozsądnych cenach w pl to chyba tylko okazjonalnie na allegro za 89 zł. W sklepach nie nie widziałem takich cen.

Właśnie kupiłem na Allegro 4 buteleczki. Kolory obłędne!

W wolnej chwili napiszę recenzje.

PS. Polecam sprzedawcę. Sympatyczny gość, a wysyłka błyskawiczna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...