Skocz do zawartości

Dexter wita


Parker123456

Polecane posty

Witam wszystkich :), wiedzę że zebrała się tutaj spora ekipa Z FOP'A. Teraz będę się udzielać tylko tu bo na tamtym, uznali to za niemoralne że mam taki nick jak Dex. ten z FOP'A 

Chyba nie zrozumiałes - zmień nick, jeśli w ogóle chcesz tu zaistnieć, bo jeśli tego nie zrobisz, raczej nie będziesz miał z kim pogadać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega JAKKOLWIEKGOZWĄ najwyraźniej chce tu krótko zabawić...

 

 

 

Grozisz nam, czy jak?

 

Raczej uprzejmie ostrzega że komfort i przyjemność z korzystania z forum w najbliższym czasie znacząco spadnie.

 

W sumie to nie wiem czy nie zarobiłby trochę grosza pisząc książkę jak zniechęcić do siebie dużą grupę ludzi w 3 krokach...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość nilfein

Oj tam, zaraz zniechęcić...zamkniemy w klatce, w ciemnych kazamatach i będziemy od czasu do czasu podkarmiać...każde szanujące się forum powinno mieć swego trolla. Byle za często z ciemnicy nie wypuszczać, bo dzieci wystraszy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam, zaraz zniechęcić...zamkniemy w klatce, w ciemnych kazamatach i będziemy od czasu do czasu podkarmiać...każde szanujące się forum powinno mieć swego trolla. Byle za często z ciemnicy nie wypuszczać, bo dzieci wystraszy...

No więc powiem ci że mam wątpliwości co do tego podkarmiania... nie lepiej zostawić toto? ignora włączyć?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość nilfein

Jak to bez serca?? A to w zamrażalniku, zaraz obok kostek lodu? 

 

A za podłego dziękuję ;) Nareszcie poczułem się doceniony przez Uroczą Damę ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Kubo na PWF :).

 

Nieszczęśliwie wybrałeś nick, ale fakt faktem zrobiłeś to zgodnie z zasadami obowiązującymi na forum. Login "Dexter" nie był zastrzeżony. Biorąc jednak pod uwagę okoliczności towarzyszące rejestracji może rozważyłbyś zmianę nicku?

 

Przesłałem Ci PW w tej sprawie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba faktycznie zmienię nick bo mi nie dacie spokoju (wielka szkoda).

Tylko pytanie do admina, czy trudno jest tego dokonać?

 

Załamujesz mnie.

Po pierwsze administrator, czyli Admin się już do ciebie odezwał (sprawdź ikonkę poczty w prawym górnym rogu - taka koperta obok nazwy twojego loginu)

 

Po drugie tu nie chodzi o dawanie ci spokoju, ale o to że nie zachowałeś się właściwie zarówno w pierwszym miejscu (kiedy podkradałeś nicka), oraz w drugim kiedy usilnie twierdziłeś że skoro można było użyć tego nicka, to znaczy że jest to zarówno dozwolone jak i właściwe. W życiu wiele rzeczy jest możliwych, ale równie wiele rzeczy wcale nie jest dozwolonych, ani właściwych. Możliwe jest przejście na czerwonym świetle, ale nie jest to na pewno dozwolone ani właściwe - tak sztuka wyboru.

W momencie kiedy ludzie wypowiadali się na tym i na drugim forum odnośnie twojego zachowania, dawali ci do zrozumienia że źle postąpiłeś. Ale takie załatwianie sprawy na "odwal się" - jak już macie gderać to zmienię ten nick dla świętego spokoju, dla mnie wcale nie oznacza załatwienia sprawy i obawiam się że dla innych również.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba faktycznie zmienię nick bo mi nie dacie spokoju (wielka szkoda).

Tylko pytanie do admina, czy trudno jest tego dokonać?

 

Wchodzisz za swój profil. W edycję profilu. W zakładkę nazwa wyświetlana. I wpisujesz nową nazwę, tak mnie się wydaję.

I po zabiegu. Jak to mówią, operacja udana, pacjent zmarł. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość nilfein

@Nicpoń - obawiam się, Drogi Kolego, że nasz Nowy Nabytek zgubił się w połowie pierwszego zdania...a może po prostu nie doceniam jego możliwości? ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...