Skocz do zawartości

Jakie pióro dzisiaj kupiłeś?


ArielN

Polecane posty

tlapczyn - trafiłeś :ph34r:. Dokładniej to model 326, jeśli chodzi o numerację w sklepie, w którym się zaopatruję. Widziałem też inne nazwy, jednak już nie pamiętam, ale miały chyba w nazwie coś związanego z pociskiem.

23c1c4cd3d92b63cm.jpg

bd391624d7dbbd46m.jpg

519dc368e78201ecm.jpg

Wybaczcie estetykę zdjęć, nie mam do nich artystycznego podejścia. Wszystko robię technicznie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,9k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Cóż, ciężko mi określić, ponieważ mam już dość spaczone spojrzenie na grubości kresek i często piszę w słabej jakości zeszytach przez co kreska się "rozlewa" i mnie strasznie denerwuje, ale to pióro pisze w okolicach EF/F europejskie. Atramentu podaje dość konkretnie, czyli kolor jest ładnie przyciemniony w przypadku atramentów Pelikan 4001, ale nie rozlewa się na boki, ani nie rozmazuje po krótkiej chwili. Niesamowite, że za tak śmiesznie niską cenę znalazłem swojego ulubieńca, a wcześniej za większe pieniądze tylko się stresowałem.

Bardzo przyjemna jest reakcja ludzi, jak dość duży chłopak wyciąga tak małe pióro :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj dotarł do mnie żółwik kupiony w drugi dzień świąt.

Miłym zaskoczeniem jest to, że jest w doskonałym stanie.

Załączam fotki, choć warunki do fotografowania dziś nie najlepsze.

f3745844b04dac98.jpg

b290023d8eb7a1ee.jpg

Zachowała się nalepka informująca o rozmiarze stalówki.

4e122a6d456b3257.jpg

7eeaf1449bb6a708.jpg

Pod światło, przez transparentny, bursztynowy korpus, widać tłoczek i śrubę mechanizmu.

8208976d39f03d5e.jpg

Pomału stadko żółwików rośnie :)

708a1d972c24cd2e.jpg

zdrówka

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam, że przez ostatni tydzień nie miałem możliwości zaglądania na forum, więc nie jestem do końca pewein czy to pytanie do mnie :)

Jeśli tak: stalówka na sucho rzeczywiście bardzo ładnie flexuje. Nie udało mi się na razie zatankować pióra, gdyż system napełniania wymaga naprawy :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam, że przez ostatni tydzień nie miałem możliwości zaglądania na forum, więc nie jestem do końca pewein czy to pytanie do mnie :)

No pewnie, że do Ciebie. :P Takie naprawianie pióra też ma swoją magię, przywracasz zdrowie jakiemuś staruszkowi, który jest w stanie Cię nieraz zaskoczyć. :D Chyba tanio wyrwałeś to piórko, nie? Około 120 zł to chyba niedużo jak na złotą stalówkę flex?

Edit: literówka

Edytowano przez Artikk
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem laikiem w kwestii starych piór, ale jak tak się nie bawię to stwierdzam, że warto było. Samo pióro wyszło ok 75zł. Do tego przesyłka ok. 36 :P

Grzebanie w nim - choć nie jest skomplikowane - też sprawia przyjemność.

Mam nadzieję, że niedługo będę mógł wrzucić recenzję i relację z renowacji :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...