Skocz do zawartości

Jakie pióro dzisiaj kupiłeś?


ArielN

Polecane posty

  • Odpowiedzi 9,9k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

1 minutę temu, Kowal1623 napisał:

Jak przerywa, to może to "baby bottom"?

Mam nadzieję, że nie... Nie umiałbym tego wyszlifować. Chwilowo jest OK wczoraj po płukaniu też się poprawiło. Jak dzisiejsze mycie nie pomoże to musi być "baby bottom" Pytanie tylko jak to leczyć?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kowal1623 Tak z grubsza wiem co to "baby bottom" proszę jednak a jakieś tłumaczenie. Chodzi o to, że stalówka jest wklęsła a nie wypukła na miejscu ztyku z papierem tak?

Przepraszam robię spam, ale trochę mnie to dziwi. Nigdy po zakupie pióra nie miałem aż takiego problemu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Wąsaty napisał:

Pytanie do mnie? Bo nie kaman o co chodzi z tym Tołstojem?

Sorry, tak mi się jakoś skojarzyło ;)  Ale dzięki za odpowiedź :)

Jako fan Kaweco mam dylemat - czy zamówić tą... eeee.. tego (?) Delike, jako ciekawostkę - czy może jednak powinienem się oburzyć i wykląć producenta :huh:

 

@XNICKIEES - piękny ten ORYGINALNY :rolleyes:  Sport. Mój już się "spatynił", ale o to chodzi :D 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Vermis, czy u Ciebie też stalówka, hm... szszszszszumi specyficznie przy pisaniu. Mam takie HERO 1515 tylko szare (wyglada jak z lat panowania Ho Chi Ming'a). Jedyna taka stalówka jaką mam, wydająca nie dający się opisać, przyjemny aż do czubków neuronów, szelest przy pisaniu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Topaz napisał:

@Vermis, czy u Ciebie też stalówka, hm... szszszszszumi specyficznie przy pisaniu. Mam takie HERO 1515 tylko szare (wyglada jak z lat panowania Ho Chi Ming'a). Jedyna taka stalówka jaką mam, wydająca nie dający się opisać, przyjemny aż do czubków neuronów, szelest przy pisaniu.

Mam 4 szt. tego modelu, rzeczywiście niektóre wydają takie specyficzne skrzypienie podczas pisania. Muszę przyznać, że całkiem fajne pióra.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Ender napisał:

zawitał u mnie czas jakiś temu,...

dzięki koledze z forum :)

Zestaw Ragtime-owy

 

Piękny zestaw !  Gdzieś czytalem, że te roll boxy były dodawane przy zakupie całego zestawu i tylko dla egzemplarzy w przedziale od 001 do 1000... Faktycznie tak było czy pomyiłem to z jakąś inną edycją rocznicową?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, XNICKIEES napisał:

Mam nadzieję, że nie... Nie umiałbym tego wyszlifować. Chwilowo jest OK wczoraj po płukaniu też się poprawiło. Jak dzisiejsze mycie nie pomoże to musi być "baby bottom" Pytanie tylko jak to leczyć?

Daj temu czas.

Moje Kaweco też na początku przerywało i miało problemy ze startem przez 3-4 dni. Po kilku dniach postanowiłem je wyczyścić gruntownie i problem pojawił się na nowo.

Teraz pisze jak marzenie - wydaje mi się, że niektóre pióra po prostu lubią mieć trochę zaschniętego atramentu na spływaku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.04.2017 o 10:57, Topaz napisał:

Ragtime Visconti wygląda na ciężki, nie miałem okazji trzymać, jaki jest w rzeczywistości, łatwo układa się w palcach?

Spokojnie, dobrze leży i ciężki to on nie jest,...

ciężki to np. MB Hitchcock ponad 80 gram.

Dnia 27.04.2017 o 12:14, marecki napisał:

Piękny zestaw !  Gdzieś czytalem, że te roll boxy były dodawane przy zakupie całego zestawu i tylko dla egzemplarzy w przedziale od 001 do 1000... Faktycznie tak było czy pomyiłem to z jakąś inną edycją rocznicową?

tego niestety nie wiem, ale mój w rzeczy samej jest poniżej 1000, a nawet 100.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...