Skocz do zawartości

Jakie pióro dzisiaj kupiłeś?


ArielN

Polecane posty

  • Odpowiedzi 10k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Hahahahahaha my tu wszyscy mamy podobne halucynacje :-))))

Próbowałeś leczyć? Która metoda lepsza? Farmakologiczna, duchowa czy represyjna? Pytam, bo nie dostrzegam u siebie symptomów remisji a wręcz nasilanie się objawów. :unsure:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marwis, tsyrawe - piękne nabytki, gratuluję. Oba na mojej liście, tej nierealnej ;)

 

Co do Konisa - kupione od niego pióro ma się dobrze i wad ukrytych nie posiadało. Co nie znaczy, że Wam nie dowierzam. Niemniej jednak, jako że Konisa nie ma od długiego czasu i nie może się bronić, proponuję nie ciągnąć tematu publicznie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Markol

Cholera, one do mnie też tak miauczą... Ale portfel krzyczy "nie, nie, zostaw mnie w spokoju, odejdź gadzino!" ;)

 

Nie można ulegać brutalnej presji. Jakby portfel grzecznie zapiszczał, to co innego ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera, one do mnie też tak miauczą... Ale portfel krzyczy "nie, nie, zostaw mnie w spokoju, odejdź gadzino!" ;)

 

A nie mówiłem??!!!! 

 

Próbowałeś leczyć? Która metoda lepsza? Farmakologiczna, duchowa czy represyjna? Pytam, bo nie dostrzegam u siebie symptomów remisji a wręcz nasilanie się objawów. :unsure:

 

Nie łudź się. Jeśli żona/matka/ktokolwiek nie odbierze Ci portfela to... Lasciate ogni speranza voi ch'entrate :-)))))) (dlatego w chwili rejestracji powinno się otrzymywać ostrzeżenie co do konsultacji z lekarzem/farmaceutą :-)))))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Markol

 

Nie łudź się. Jeśli żona/matka/ktokolwiek nie odbierze Ci portfela to... Lasciate ogni speranza voi ch'entrate :-)))))) (dlatego w chwili rejestracji powinno się otrzymywać ostrzeżenie co do konsultacji z lekarzem/farmaceutą :-)))))

 

Z lekarzem albo farmaceutą??

Pod warunkiem, że najpierw Ci przedstawi poświadczone notarialnie zaświadczenie, że sam nie jest pióromaniakiem.

Bo jak trafisz na któregoś z forumowiczów trudniących się jedną z tych profesji (np. na mnie ;)), to taka konsultacja na pewno pomoże :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Markol

Lekarstwo jest jedno. Wystarczy wyczerpać limit na koncie (łącznie z debetem), mieć zablokowane przez bank wszystkie karty kredytowe i taką opinię z BIK-u, że nawet Provident nie udzieli ci pożyczki ;)

Można też liczyć na zdrowy rozsądek, ale ta metoda najczęściej zawodzi.

Ciekawe, czy są już jakieś koła Anonimowych Pióroholików ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie przedwczoraj dotarło Jinhao 599 od Romiiego. Bardzo przyjemne piórko. W porównaniu z Lamy Safari, którego Jinhao jest kopią, wolę Lamę, ale ciężko oczekiwać, pióro za 80zł będzie pisać gorzej niż jego podróbka za 15zł. Niemniej jednak, z przyjemnością używam obu piór na przemian.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak parę razy już myślałem. Aż tu nagle łup. I choroba wraca. Nie łudź się Rittel. To tylko remisja. No chyba, że nagle oddasz swojego MB 146 osobie spotkanej przypadkowo na ulicy. Wówczas zostaniesz uznany za wyleczonego.

Wtedy nie będę miał MB 146.

I choroba wróci, bo będę chciał nabyć MB 146 :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok...

 

no to zaczynamy...

 

Nazywają mnie Ender i jest nieanonimowym Pióroholikiem...

 

Wczoraj nie mogłem się oprzeć i efekt poniżej...

 

NoXRRRG.jpg

 

dołożę jeszcze stuba 1.1 oraz ołówek i będę kontent...

 

na czas jakiś...

Edytowano przez Ender
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś przyjechał z Wrocławia tak jak u Endera, Kaweco Brass Sport ze stalówką EF, tylko kilpsik mam biedniejszy, też srebrny, ale taki biedniejszy.

Ojojoj! Jak przykro, żem taki chytry jest! Pisze gładko, cienko, dość sucho. Ktoś mnie zaraził, nie pamiętam, po spotkaniu w Katowicach chyba, kiedy dał na forum fotkę i mnie wzięło. Ten gumowy konwerterek to tak tylko do połowy gumki zaciąga i nie ma siły na więcej. Anemik.

Pozdr. Ch.

p.s. pióro jest tak brzydkie, że aż mi się podoba, bankowo będzie następne z serii Sport, jakieś aluminiowe pewnie.

Edytowano przez chomsky
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z lekarzem albo farmaceutą?

Pod warunkiem, że najpierw Ci przedstawi poświadczone notarialnie zaświadczenie, że sam nie jest pióromaniakiem.

Bo jak trafisz na któregoś z forumowiczów trudniących się jedną z tych profesji (np. na mnie ;)), to taka konsultacja na pewno pomoże :D

Niestety to prawda. Kiedy miałam atak choroby i zakupiłam kilka następnych butelek (atramentów) i błagałam obecnych tu specjalistów od chorób o lekarstwo, to mi rbit podesłał - zdjęcie kolejnych butelek...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś przyszło piórko i pracuję, zaciągam i jest ledwie połowa gumki. Skandal! Potem odwróciłem do góry nogami wypuściłem troche powietrza i zanurzyłem, by dociągnąć ciut jeszcze, a tu dalej połowa. Popracuję jeszcze. Pokombinuję. Zawsze można wyciagnąć z szuflady kolejną strzykawkę i doładowac pusty nabój, których z dziesięć wala się po pudełku. Pióro naprawdę mi się podoba, to moje pierwsze Kaweco. Zawsze myślałem, że jest ono strasznie brzydkie, nie Brass, ale Sport najogólniej.

Jak pisze Twoja stalówka EF?

Pozdr. Ch.

p.s. mam winnego to był rafzi, on dał fotkę!

Edytowano przez chomsky
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś przyszło piórko i pracuję, zaciągam i jest ledwie połowa gumki. Skandal! Potem odwróciłem do góry nogami wypuściłem troche powietrza i zanurzyłem, by dociągnąć ciut jeszcze, a tu dalej połowa. Popracuję jeszcze. Pokombinuję. Zawsze można wyciagnąć z szuflady kolejną strzykawkę i doładowac pusty nabój, których z dziesięć wala się po pudełku. Pióro naprawdę mi się podoba, to moje pierwsze Kaweco. Zawsze myślałem, że jest ono strasznie brzydkie, nie Brass, ale Sport najogólniej.

Jak pisze Twoja stalówka EF?

Pozdr. Ch.

p.s. mam winnego to był rafzi, on dał fotkę!

No cóż, przyznaję się - to ja najprawdopodobniej Cię zaraziłem:) Co do gumki, to ja zaciągam atrament na dwa razy, ale samym konwerterkiem wprost z kałamarza, nie przez stalówkę.

Ja mam XF i pisze wyśmienicie - jak po maśle i dosyć mokro, a linia tylko nieco cieńsza niż w F-ce Lamy. Używam Sailora Jentle Ink Shigure, ale ten atrament generalnie pisze mokro w moich piórach.

Do tego radzę się zaopatrzyć w preparat do czyszczenia metali kolorowych;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...