Skocz do zawartości

Jakie pióro dzisiaj kupiłeś?


ArielN

Polecane posty

  • Odpowiedzi 9,9k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

pomogłem kol. Konisowi czyścić szufladę:

 

oWEsAu.jpg

 

 

dziś Wam mogę powiedzieć, że sromotnie się naciąłem. rozumiem gdybym się naciął na allegro, na eBay'u, ale na forum? hańba.

Edytowano przez rbit9n
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Markol

Stety, bo nie niestety, ten sklepik jest specyficzny. Ida w nim tylko  klasyczne modele MB. Tribute zbierał kurz od dawna i od tak samo dawna odwiedzałem go często z nadzieją, że może kiedyś...

"Skąd ta wyprzedaż", spytałem ekspedientki. "Likwidujecie się?"

"Nie", uspokoiła mnie. "Konsolidujemy profil sprzedaży. Zatrzymujemy klasyczne Majstersztyki, a reszty pozbywamy się."

 

Mój Boże, że też żaden sklep w mojej okolicy nie ma takich zamysłów :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie bym nie wspomniał ale, zajrzałem w porze lunchu do sklepu i stało się. Oferowane były z tak zwrotnym upustem, że głupi byłbym, gdybym się choćby zawahał. Wiem, że niektórzy będą wypominać, że to nie zacne starocie, ale nowe tez może być fajne.

To nie zacne starocie...

 

 

ale też ładne bestie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i sam też kończę: nie polecam tego forowicza, eks forowicza. chyba, bo tu nie bywa i nie może odszczeknąć.

Kurczę!!! :o Ja też pomogłem w 'czyszczeniu szuflady', a potem prostowałem stalówkę. Ponadto wiem o jeszcze jednej "uszczęśliwionej osobie". To jakiś pomór albo insza zaraza, czy coś? :angry:

/Chyba nas Admin wydzieli do kawiarenki i nawet mam tytuł dla tego wątku: "Pomogłem w czyszczeniu szuflady" hahaha :lol: "

Edytowano przez endoor
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Markol

Kurczę!!! :o Ja też pomogłem w 'czyszczeniu szuflady', a potem prostowałem stalówkę. Ponadto wiem o jeszcze jednej "uszczęśliwionej osobie". To jakiś pomór albo insza zaraza, czy coś? :angry:

/Chyba nas Admin wydzieli do kawiarenki i nawet mam tytuł dla tego wątku: "Pomogłem w czyszczeniu szuflady" hahaha :lol: "

 

No to niefajnie :(

A rzeczony sprzedający nie uwzględnił reklamacji? Wiem, że to nie są zakupy rejestrowane, ale noblesse oblige.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

od kolegi Konisa zakupiłem 3 pióra i długopis - doskonały kontakt, porady i co dla mnie najważniejsze w dzisiejszych czasach - wysyłał przedmioty zanim ja zdążyłem zrobić przelew (zaufanie).

 

Wszystko zgodne z opisem, zero reklamacji.

 

pioraJPG_wwseswa.jpg

 

Pozdrawiam

Piotr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety z konisem różnie bywa, sam musiałem odesłać jedno pióro bo było w stanie katastroficznym, czego nie było widać na zdjęciu, niesamowicie porysowane i z ubytkami....także tego. A w opisie wszystko pięknie było. Na szczęście udało się odesłać, chociaż to było na zasadzie "jak śmiem zwracac tak zacnemu forumowiczowi uwage i w ogole to o co mi chodzi." 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to niefajnie :(

A rzeczony sprzedający nie uwzględnił reklamacji? Wiem, że to nie są zakupy rejestrowane, ale noblesse oblige.

Wiesz chciałbym Ci coś sensownego odpowiedzieć, ale nie umiem. Po prostu jakoś sobie poradziłem (pomógł też jeden z pen-doctorów na 'Penszole'). Dopuszczam myśl, że  może nawet sprzedający nie wiedział o wadzie bo nigdy piórem nie pisał. W każdym razie goły fakt pozostaje faktem (stalówka garbata i szlifowana), a z całej sytuacji wyszedłem nie-wstrząśnięty za to lekko zmieszany ;). Dla mnie temat się kończy umiarkowanym happy-endem także tego... :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, ja kupiłem dwa pióra z felerami, o których mowy nie było w opisie, ale pewnie sfrajerzyłem, bo uznałem, że sam sobie zrobiłem "dobrze" nie prosząc o bardziej szczegółowe zdjęcia, więc jedynie zasygnalizowałem Konisowi problem i zamknąłem temat bez awanturowania się. Pewnie błąd. Mowa o piórze zrysowanym tak, jakby je ktoś nieudolnie matował oraz ewidentnie prostowanej stalówce, która nosiła ślad po wygięciu. Obie wady zmilczane w opisie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja, dla równowagi powiem, że wszyskie pióra oraz jeden duperel do Pelikana, które brałem od Konisa były w najlepszym porządku.

I nadal są :)

 

Żeby było na temat, przy okazji pochwalę się, że jadą trzy Swany upolowane na ebayu. Ze złotymi dziobami i przynajmniej dwa z rozdziawem jakimś konkretnym. Jak dojadą, pokażę. Piękne starce :P

Edytowano przez _ded_
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...