Skocz do zawartości

Jakie pióro dzisiaj kupiłeś?


ArielN

Polecane posty

Markol, a co jest nie tak z tym piórem? Widzę, że zbiera dobre opinie

Potwierdzam niestety opinię Markola - kupiłem to pióro i jego stalowa stalówka okazała się jedną, wielką klapą. Ponieważ pióro samo w sobie wygląda na żywo świetnie i żal było mi go sprzedawać dokupiłem złotą stalówkę i teraz jest ok. Jeśli kogoś nie stać na operację podmiany stalówki na złotą to zakup pióra fabrycznie wyposażonego w stalową stalówkę stanowczo odradzam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,9k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Akurat Sonneta chciałem kupić poprzez stronę Parkera lub w sklepie stacjonarnym w Warszawie-Piórotece.

Skoro tak piszecie to odpada.Zamiast Sonneta po głowie chodzi mi teraz Sheaffer 100  :P, którego już kiedyś macałem w sklepie, ale kupiłem Waterman'a Graduate.

Edytowano przez Pawel88
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=5268359367

No i moje. :) Pierwszy Sheafferek, który przewinie mi się przez rączki.

 

Myślę, że za tą cenę można przeboleć grawerunek na skuwce ;).

 

@Pawel - może zamiast współczesnego Sonneta poszukaj angielskiego Duofolda z lat 50-60. Można ustrzelić w podobnej cenie, a daje dużo więcej frajdy z pisania.

 

Na przykład coś takiego (ten czerwony):

 

DYilkdx.jpg

Edytowano przez Markol
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram. To bardzo udane pióra, właściwie niezawodne, estetyczne i doskonale piszące. W grę może wchodzić jeszcze Parker 51, co prawda stalówka schowana i to nie każdy polubi, ale to kapitalne pióro do codziennego użytku.

Edytowano przez Gość
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lamy AL-star Black

 

Kupione w czwartek z konwerterem, w piątek wymiana stalówki, dopiero dzisiaj jest szansa żeby dokładnie obejrzeć i popisać.

Początkowo była EF'ka (bo niby drobne literki człowiek pisze), ale okazała się zbyt cienka, więc F zostało.

Z rozpędu wrzuciłem nabój który był w zestawie, niebieski, ale nie zostanę fanem tego koloru ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie do końca dziś,...

 

ponieważ decyzja i zamówienie w listopadzie miało miejsce...

 

ale w poniedziałek, już namacalnie rozrosła mi się pewna japońska rodzinka...

 

Nakaya Dorsal Fin ver.2 Aka Tamenuri, ze zlatką "elastic fine flexible"...

 

ZY0A73m.jpg

 

86fqb2Q.jpg

 

766VsGj.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pióro ekstra i pisze rewelacyjnie, sądząc z próbki. Oczywiście we wprawnej ręce ;).

Ten blue-black Platinum na moim ekranie dziwnie wpada we fiolet. Mój był bardziej sino-bury. Może to kwestia oświetlenia i ustawienia monitora.

W każdym razie gratuluję zakupu i kisnę z zazdrości :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie do końca dziś,...

 

ponieważ decyzja i zamówienie w listopadzie miało miejsce...

 

ale w poniedziałek, już namacalnie rozrosła mi się pewna japońska rodzinka...

 

Nakaya Dorsal Fin ver.2 Aka Tamenuri, ze zlatką "elastic fine flexible"...

 

 

 

 

 

 

Piękne pióro! Gratuluję zakupu! Na PS pomacałam sobie Nakayę; tak lekkich i wyważonych piór jeszcze nie miałam w ręku. Rewelacja.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie do końca dziś,...

 

ponieważ decyzja i zamówienie w listopadzie miało miejsce...

 

ale w poniedziałek, już namacalnie rozrosła mi się pewna japońska rodzinka...

 

Nakaya Dorsal Fin ver.2 Aka Tamenuri, ze zlatką "elastic fine flexible"...

 

ZY0A73m.jpg

 

86fqb2Q.jpg

 

766VsGj.jpg

<nic nie mówi. ślini się....>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 No właśnie, co do grupowych zamówień -- kilka osób na PWF podjęło się takich zamówień, na czele z Kasią,

--- chwała im i wielki szacun za podjęty trud, czas i cierpliwość :clap1:

 Oglądając prezentowane pióra, które zostały zakupione w przeróżnych sklepach internetowych i z różnych stron świata,

 sam nie raz wpadałem w zachwyt, jak i w chęć posiadania danego piórka.

 Lecz moim i zapewne wielu tu osób na PWF, -- ograniczeniem jest brak znajomości języków obcych,

 co stawia nas przed Chińskim murem co do zakupu prezentowanego pióra, które jest niedostępne na Polskim rynku,

  a jeśli już jest, to cena totalnie zniechęca do zakupu. (wiadomo z zagranicy w większości taniej)

 Więc moim lekkim zdziwieniem jest to, że nie powiadamiacie o zakupie pióra, zwłaszcza z egzotycznych stron

 czy też < ebay > itp. co na pewno znalazło by się kilku chętnych do zakupu, jak i przełożyło by się to do negocjacji ceny pióra,

 z zyskiem dla zamawiającego jak i dla chętnych na zamawiane pióro.

 Nie mówię żeby wszyscy którzy zamawiają (pióra, stalówki, itd) informowali nas o zakupie, ale warto nad tym pomyśleć :thumbup: 

 Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...