Skocz do zawartości

Jakie pióro dzisiaj kupiłeś?


ArielN

Polecane posty

Dużo kasy takie pióro kosztuję a nie wiem czy przełoży się ta cena na jakość.

 

tak,... oczywiście, że tak,...

 

logarytmicznie,... 

 

i nie zawsze,...

 

co oczywiście potwierdza regułę, że tak... ;)

 

ale nie martw się zawczasu,...

 

ja nie żałuję zakupu mojej,...

 

to wszystko kwestia oczekiwań,... :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,9k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

tak,... oczywiście, że tak,...

 

logarytmicznie,... 

 

i nie zawsze,...

 

co oczywiście potwierdza regułę, że tak... ;)

 

ale nie martw się zawczasu,...

 

ja nie żałuję zakupu mojej,...

 

to wszystko kwestia oczekiwań,... :)

To pióro jest numerem 1 na mojej liście marzeń. Nie ukrywam, że oczekiwania mam przeogromne. Liczę na to, że zobaczę na żywo (a moze nawet uda mi się popisać?) na Pen Show.

Chyba że Panowie także się wybieracie? Jeśli tak, to do stóp padnę i prosić będę o możliwość pomacania :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jedną Nakaye. Na stalówce także mam napis NAKAYA, a nie NAKATA.

Jeśli to moje pióro to podróbka, to nie chcę sprawdzać oryginału.

Nie miałem w ręce lepszego pióra.

 

Może mamy jakąś serie limitowaną ;):P kto wie? Owszem pisze się wyśmienicie, wczoraj sprawdzałem, no ale wszędzie w necie na fotach jest NAKATA, nawet próbowałem po angielsku wyszukać ten problem... i nic. Odpowiedzieli mi że napiszą do Nakayi i spytają czy wszystko gra, czy taki wariant stalówki jest możliwy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słodki maluch :)

A jak wrażenia z pisania?

Zdradźcie Panowie (w liczbie mnogiej, bo Ender też ma Nakaye,  podobnie jak Asmodeusz), czy pióro równie dobrze wygląda na żywo,jak na zdjęciach? Gdy oglądam fotografie, powłoka piór (zwłaszcza takiego,jak ma Ender) wygląda jak ceramiczna, z taką głębią. Na żywo, w zwykłym świetle,też jest taki efekt? 

Jak ja Wam zazdraszczam ;)

:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słodki maluch :)

A jak wrażenia z pisania?

Zdradźcie Panowie (w liczbie mnogiej, bo Ender też ma Nakaye,  podobnie jak Asmodeusz), czy pióro równie dobrze wygląda na żywo,jak na zdjęciach? Gdy oglądam fotografie, powłoka piór (zwłaszcza takiego,jak ma Ender) wygląda jak ceramiczna, z taką głębią. Na żywo, w zwykłym świetle,też jest taki efekt? 

Jak ja Wam zazdraszczam ;)

:)

 

Przede wszystkim kupiłem je z myślą o używaniu czyli pisaniu po drugie z uwagi na wygląd. Pisze bez zarzutu, co mogę jeszcze powiedzieć, sama przyjemność z pisania aż chce się mieć je w ręce, dzisiaj nawet do pracy je zabrałem i pisałem nim notatki potrzebne mi w pracy. Wygląda oczywiście lepiej na żywo jest takie masywne, duże (kawał pióra) jest też lekkie i mimo różnicy między korpusem a sekcją trzyma się idealnie dłoni, mam je od dwóch dni i jestem jak na razie bardzo zadowolony. Co do stonki to akurat mi się nie skojarzyło a skojarzyło mi się z takim serwisem porcelanowym który mam w domu. Miałem Sailora mam Grafa i to pióro piszę lepiej od tych dwóch. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aparat nie bierze mi  takiego zbliżenia, zdjęcia mi wychodzą rozmyte, musiał bym poczytać jak robić skutecznie takie zbliżenia bo słabo się znam na tym aparacie tsyrawe. Też wczoraj przeszukiwałem net i nie znalazłem takiego przypadku i gdyby nie jeden z naszych forumowiczów który powiedział że też ma taki grawer to bym myślał że jestem odosobniony, natomiast sklep w którym to pióro kupowałem ma napisać do Nakayi żeby tą sytuację wyjaśnili. Tak czy inaczej piszę się świetnie tą stalówką właśnie piszę list do koleżanki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...