Skocz do zawartości

Jakie pióro dzisiaj kupiłeś?


ArielN

Polecane posty

  • Odpowiedzi 9,9k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Chyba nie ma na forum recenzji akurat tego modelu więc może w weekend spróbuję coś sklecić... Pierwsze wrażenie jest jak najbardziej pozytywne, bardzo odpowiadają mi jego gabaryty i waga. Pisze się przyjemnie, ale powiem więcej jak dłużej sobie na nim poużywam. Jedyne zastrzeżenie jakie mam do tej pory, to konwerter, który sprawia wrażenie dosyć słabej jakości. Zdecydowałem się ostatecznie włożyć nabój.

 

Tak więc zmechu, chętnie odpowiem na wszystkie pytania, a w wolnej chwili naskrobię coś więcej...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, z góry dzięki! Nie ma pospiechu. Z praktycznych rzeczy które mnie interesują:

1) jakość wykonania - czy nic nie haczy, nie skrzypi i "nie lata"

2) czy stalówka nie drapie

3) czy pióro po dłuższym nieużywaniu (powiedzmy 4 dni) startuje bez rozpisywania.

 

Ale to w przyszłości, planuję Duke od miesiąca, więc miesiąc więcej nie robi różnicy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ender jak ci się nią pisze? to jest stalówka kaligraficzna tak? No myślę że nie ostatnia ale to bardzo drogie pióra. Ja uwielbiam patrzeć na te pióra, jest na tubie filmik gdzie jakaś kobieta pisze tym piórem, dźwięk stalówki oszałamia, wygląd pióra oszałamia po prostu zachwyt. Też zamówiłem sobie Nakayę ale na razie nie zdradzę jaką :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ender jak ci się nią pisze? to jest stalówka kaligraficzna tak? No myślę że nie ostatnia ale to bardzo drogie pióra. Ja uwielbiam patrzeć na te pióra, jest na tubie filmik gdzie jakaś kobieta pisze tym piórem, dźwięk stalówki oszałamia, wygląd pióra oszałamia po prostu zachwyt. Też zamówiłem sobie Nakayę ale na razie nie zdradzę jaką :P

A kiedy będziesz ją miał?

Zaczynam oszczędzać na Nakayę :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po taniości, przynajmniej część, goła Lama zamówiona przez koleżankę z pracy, kupiona na FPDay :) Sheaffer, Jinhao (159, X450, nie wiem, nie wiem), Lamki dwie i na dole X750 - trochę rozczarowuje, leciutkie jakieś... ;)

 

IMGP62621.jpg

 

IMGP63081.jpg

 

Jinhao miałam po dwie sztuki każdego, zostały mi trzy, 159 i X750 - bo dopiero dzisiaj odebrałam z poczty i nie pokazałam nikomu ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokaz fotkę tego zielonego TWSBI. Zastanawiam sie nad takim lub czerwonym jeszcze.

na razie piórko w drodze dzisiaj kupiłem :)

 

http://www.andersonpens.com/TWSBI-580-Fountain-Pen-Green-Extra-Fine-Nib-p/twsbi-580-green-xf.htm

 

poza czerwonymi są jeszcze niebieskie i żółte - chociaż nie widziałem ich nigdzie w sprzedaży - może ktoś wie gdzie można je kupić :)?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...