Skocz do zawartości

Jakie pióro dzisiaj kupiłeś?


ArielN

Polecane posty

Dziś dotarł do mnie zakupiony przed tygodniem Edison Collier. Pióro występuje w kilku wariantach kolorystycznych, mój wybór padł na Antique Marble ze stalową, dwubarwną stalówką M.

Przepiękne pióro mało znanej marki w Polsce, jestem pod wrażeniem, gratuluję zakupu i czekam na recenzję !

P.S.

Też używam iroshizuku asa-gao, świetny atrament, cena trochę za wysoka ale kolor piękny i przepływ piękny

Edytowano przez peterek_primosz
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,9k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

ink -- pióro z Kickstartera

 

Kupiłem z ciekawości. Aluminiowe, pancerne, niepiękne. Myślałem, że przyda sie ze względu na swoją pancerność, ale stalówka klocowata, twardo szura po papierze. Może wymienić ja na bardziej przyjazną. Nasadka nakręcana, ale słabo trzyma się po osadzeniu na końcu korpusu. Pozostawi po sobie znaki na aluminiowy ciele.

 

Na fotce wielkośc w porównaniu do Pelikana 800. Spore i ciężkawe pióro. Nic ciekawego.

 

ink%20kickstarter%20pen.jpg

 

ink%20kickstarter.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś doszło oczekiwane od kilku dni TWSBI Vac 700. Po opłaceniu kontrybucji Urzędowi Celnemu moim oczom ukazało się to:

 

DnOt0z.jpg.

 

Ponieważ ubzurałem sobie, że napełnię do atramentem Diamine, na który oczekuję, na razie piórko sobie leży i czeka na atrament ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś doszło oczekiwane od kilku dni TWSBI Vac 700. Po opłaceniu kontrybucji Urzędowi Celnemu moim oczom ukazało się to:

 

DnOt0z.jpg.

 

Ponieważ ubzurałem sobie, że napełnię do atramentem Diamine, na który oczekuję, na razie piórko sobie leży i czeka na atrament ;)

Skąd sprowadzałeś?

Za jaką kwotę? Na ile skasował Cię UC?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd sprowadzałeś?

Za jaką kwotę? Na ile skasował Cię UC?

Sprowadzałem z USA. Pióro wraz z przesyłką FedEx kosztowało niecałe 90 USD.

UC skasował mnie na 68 złotych.

Nie bez powodu celnicy w starożytności mieli paskudny PR ;)

Edytowano przez Markol
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprowadzałem z USA. Pióro wraz z przesyłką FedEx kosztowało niecałe 90 USD.

UC skasował mnie na 68 złotych.

Nie bez powodu celnicy w starożytności mieli paskudny PR ;)

No to miałem farta, a Tobie naliczyli VAT. Moje TWSBI 580 + dodatkowa stalka + papier clairefontaine + 6 próbek kosztowało 108USD.

Nie płaciłem nic - przeszło przez UC 'bez zbędnej zwłoki" :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to miałem farta, a Tobie naliczyli VAT. Moje TWSBI 580 + dodatkowa stalka + papier clairefontaine + 6 próbek kosztowało 108USD.

Nie płaciłem nic - przeszło przez UC 'bez zbędnej zwłoki" :).

No cóż, mówi się trudno :( Ojczyzna w potrzebie itd, nie wypada skąpić jak się kupuje pióra w Kalifornii.

Ale chociaż pióro wygląda interesująco.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...