Skocz do zawartości

Jakie pióro dzisiaj kupiłeś?


ArielN

Polecane posty

Niestety w moim 74 w komplecie był con-20 :( Nie do końca wiem czemu, bo jak patrzałem po sklepach to standardem jest con-70. 

Co do kulki na klipsie - to jest to co mnie głównie w nim urzekło :D Gdyby nie ona to bym pewnie wziął jakiegoś Sailora 1911, jest bardzo podobny. 

Pewnie to będzie następne moje pióro (tym razem na pewno F :)), mają fajne kolory Dark Green, Red itd. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,9k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pewnie to będzie następne moje pióro (tym razem na pewno F :)), mają fajne kolory Dark Green, Red itd. :)

Ja kolejnego jeszcze nie wybrałem, to mi się tak spodobało że raczej długo nie będę patrzeć na żadne inne :D Ale prawie na pewno będzie to jakiś Pilot. Tylko taka mała uwaga - granatowy jest naprawdę mocno ciemny, zdjęcia w sklepach i ebayach są mocno rozjaśnione, w rzeczywistości jest tak ciemnie jak to http://3.bp.blogspot.com/-VsoxNZS35d8/Tk58LNvIvkI/AAAAAAAACfI/OeSP4OmON2Q/s1600/DSC00395.JPG - to po prawej to właśnie ten Pilot, miałem nadzieję że będzie jaśniejsze, ale cóż. Z kolei "niebieski" Pilot 78G jest prawie zielony, coś Japończyki nie mogą się zdecydować na jedną wersję kolorów :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje! Podpowiedziałeś ofiarodawcom, co Ci sprawi frajdę czy też sami na to wpadli? ;)

Dziękuję za gratulacje! Od kilku miesięcy delikatnie acz stanowczo sugerowałem kierunek w którym warto iść by mnie zadowolić. No i dogadali się hi hi. (Dzięki Żonciu!). Aha, zalałem je Sailorem blue-black....i to jest to! Pisze, tfu sunie leciutko dosyć mokro i szeroko, coś jak F-ka WM Carene. Kupa radochy, pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja kupiłem chińskiego grubaska - Jinhao 159. Pewnie się polubimy. Do tego jeszcze kilka chińczyków o znośnych recenzjach celem obdarowania znajomych, którzy za moim przykładem skłaniają się w stronę jedynie słusznego przyboru do pisania. :-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pracy piszę bardzo dużo. I zupełnie nie dla przyjemności. To CZYM piszę sprawia mi ogromną różnicę, gdyż długopisem długo pisać zwyczajnie nie umiem. I piszę nim znacznie mniej wyraźnie. Szczęściem używam go sporadycznie, do niektórych druków.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troche cyganski... :D ale ja juz tak mam, nie lubie zlotego w nadmiarze. i tak jest fajny 

Też miałem zwrócić na to uwagę :).

Pióro bardzo ładne chociaż trochę za złote. Sheaffera też jeszcze nie miałem i nie mam - jakoś trudno mi się przekonać od tej stalówki.

Ale jeszcze kilka takich fotek i może zacznę szukać?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też miałem zwrócić na to uwagę :).

Pióro bardzo ładne chociaż trochę za złote. Sheaffera też jeszcze nie miałem i nie mam - jakoś trudno mi się przekonać od tej stalówki.

Ale jeszcze kilka takich fotek i może zacznę szukać?

 

te stalówki bardzo fajnie piszą, tak wiesz, z charakterem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...