Skocz do zawartości

Jakie pióro dzisiaj kupiłeś?


ArielN

Polecane posty

  • Odpowiedzi 9,9k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Zdzich, kupiłeś to piórko stąd http://allegro.pl/pe...1958331023.html? Wszystko dobrze z transakcją?

Piórko będzie prezentem, więc nie taplam go w atramencie. Prezentuje sie ładniej niż na zdjęciu. Tłoczek na sucho działa bez zarzutu. Stalówka osadzona prosto. Klips w odcieniu jest taki bardziej 'pomarańczowy' zgrany odcieniem ze złotą stalówką. Pióro sprawia wrażenie nieco cięższego od współczesnej 'dwusetki', a tworzywo - solidniejszego. Pióro kupowałem dla kobiety i uważam je w tym kolorze za zdecydowanie 'babski' model. Czarne natomiast bym sobie kiedyś chętnie sprezentował. Trochę za jasne jak na mój gust jest okienko podglądu atramentu. Docelowo będzie zalane WM Havana, więc kontrast nie będzie duży.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to bardzo fajnie. Zamówiłem sobie to piórko i cieszę się, że Twoja transakcja przebiegła pomyślnie. Oglądałem M250 na ebayu, gdzie zdjęcia były dużo lepszej jakości, a sam ptaszek kosztował... 750 zł. :D

EDIT: Czemu babskie piórko? Mi się tam podoba. ;) Z tego co pamiętam to identycznej M250'tki jest konis. Prawda to?

Edytowano przez Artikk
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy można o tych piórach powiedzieć, że są "babskie", czy "chłopskie"?

8d86ddb460c095db.jpg

W tak zilustrowanym pytaniu jest odrobina manipulacji. ;) Bo na tej fotce jest już całkiem fajna kolekcja, nieco więcej niż suma pojedynczych egzemplarzy. Natomiast w pojedynkę pióro w odcieniach czerwieni pasuje mi bardziej do tipsów niż męskiej dłoni. Żółcień, demonstrator - to uczniowski target. Ale to oczywiście moja subiektywna ocena.

Pistacjowym egzemplarzem, z Pegazem barwy lila, facet w randze szefa NATO również może podpisywać prawomocne dokumenty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tak zilustrowanym pytaniu jest odrobina manipulacji. ;) Bo na tej fotce jest już całkiem fajna kolekcja, nieco więcej niż suma pojedynczych egzemplarzy. Natomiast w pojedynkę pióro w odcieniach czerwieni pasuje mi bardziej do tipsów niż męskiej dłoni. Żółcień, demonstrator - to uczniowski target. Ale to oczywiście moja subiektywna ocena.

Pistacjowym egzemplarzem, z Pegazem barwy lila, facet w randze szefa NATO również może podpisywać prawomocne dokumenty.

:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...