Skocz do zawartości

długopis dla pani magister


matrioszka

Polecane posty

Znowu muszę wybrać przyrząd do pisania. Tym razem nie dla siebie, tylko dla koleżanki. Mówiła mi kiedyś, że marzy o pięknym delikatnym kobiecym, ale klasycznym długopisie, który będzie cienko pisał, i sprawi sobie taki z okazji obrony pracy magisterskiej. Postanowiłam zrobić niespodziankę i kupić jej taki długopis. Niestety żadnych konkretnych przykładów mi nie podała, ale myślę, że żadne bardzo kolorowe nie wchodzą w grę, raczej czerń, biel, ecru, złoto. Macie jakieś pomysły? Budżet do 100 zł. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowany)

Witaj,

 

Mam bardzo ładne długopisy marki Sheaffer: Crest oraz Balance. Lecz cena ich, to jakieś 250,00 zł? Mam pokazać, czy to już raczej na pewno poza budżetem?

 

Pokaż proszę. Najwyżej namówię jeszcze inne koleżanki na zrzutę ;)

 

ale jakiś tańsze propozycje nadal są mile widziane :)

Edytowano przez matrioszka
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściwie to taki ładny, to mam jeden: Sheaffer Balance 877. Długopis zniewala, zamienia mózg w płynną cytoplazmę. Wykończenia pozłacane, model nieprodukowany od 17 lat. Stan fabryczny - nikt takiego długopisu nie będzie mieć w promieniu 1300 kilometrów.

 

Cena wynosi 286,59 zł

 

d59275ea52f60918.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

długopis Sheaffer Gift 100 lub 300, Prelude, Friends of Winter, Agio (smukłe i zgrabne)

Rotring Freeway bordowy (widziałam aukcję na alle.... nie jestem związana za sprzedawcą, ale wygląda obłędnie!)

 

a może zestaw...? taki np. Duke Elizabeth, w cenie się zmieścisz a może koleżanka piórko czasem użyje...?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że to nie do końca to, czego szukasz, ale zestaw Mark Twain Sankt Petersburg był całkiem sympatyczny.

Ma w sobie pióro, pióro kulkowe i długopis, wszystkie trzy bardzo długo już mi służą i sobie chwalę :)

 

0a3bfca8118ffd574272d3e65e52938be9b4a71c

 

A tak wygląda konkretnie długopis:

 

mark_twain_zestaw_pismienny_st_petersbur

 

Cena to chyba nieco ponad 100 złotych.

Edytowano przez bosa
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość nilfein

:eureka:  A może Parker I.M złoty blask 

 

Tjaaaa...I.M...ciężki, nieporęczny, lekko tandetny, z wylewającymi wkładami...i do tego można go dostać w każdym kiosku na rogu... Fantastyczny pomysł na prezent na ZAKOŃCZENIE długoletniej przyjaźni... :rechot:

 

To ja już wolałbym pomarańczowego BIC-a...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...