Skocz do zawartości

Diamine Syrah - ku przestrodze


kasiasemba

Polecane posty

  • Odpowiedzi 142
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Nawet na żywo było ciężko złapać gdzie jest problem - ale po wzieciu w łapki widać było fioletowe wzery w czarnej sekcji - aby to uchwycić na zdjęciu trzeba by było się mocno nameczyc.

W każdym razie szorowalem dopóki fiolet przestal się pojawiać na papierze po przejechaniu środkiem do czyszczenia ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Także Diamine mówimy dobranoc. No, chyba, że ktoś jest 'hardkorem' ;)

 Hmm to ja jestem Hardkorem :cry:  od 2 lat mam " Diaminki "  Majestic Blue, Sargasso Sea i Bilberry

  tankuje je do piór począwszy od no name, Jinhao, Baoer, Waterman Allure oraz Expert II GT,

 Inoxcrom Wall Stret i Scirocco, Guriatti Solco, Lamy Safari i Joy, Sheaffer Gift Colection 300 GT itd.

leżą tygodniami i nic się nie dzieje typu kalafiory, przebarwienia, wyżerka spływaka itp.

 Jedynie co się mogę przyczepić, to w niektórych piórkach po kilkudniowym odpoczynku Diaminki

 lubią sobie przyschnąć porównując do atramentów Watermana, Parkera czy też Pelikana.

 Nie wiem jak to jest z innymi barwami atramentu firmy Diamine i raczej nie chciałbym się doświadczać,

 ale dobrze że jest poruszony temat (już nie pierwszy) ku przestrodze by nie kupować danego atramentu. Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...