Skocz do zawartości

Jaki atrament dzisiaj kupiłeś/ -łaś? :)


emilien

Polecane posty

1 godzinę temu, derywat napisał:

A to dziady. Mi nic ekstra nie dali. Chyba byłem zbyt cierpliwy albo za bardzo wyrozumiały. :hmm1:

Mysle ze gliwnie dlatego ze najpierw sami napisali termin dostawy ktory minal, potem zaproponowali podzielenie wysylki czego nie zrobili, potem minal kolejny termin i jak sie w koncu upomnialem to naprawde bylo im glupio - zamowilem w zeszlym roku ;))))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • Odpowiedzi 2,7k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

1 godzinę temu, Snooker500 napisał:

Widzę duże zakupy, 7 atramentów Pure Pens plus 3 próbki, a teraz jeszcze 2 Lamy.  Ciekawi mnie, czy piszesz 9 piórami?

Nie, ale zmieniam kolor przy każdym tankowaniu. Zatankowane mam stale 4-6 piór, czasem nawet więcej, więc nie ma potrzeby się martwić ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda nie dziś, a w sobotę na Pen Show Poland zakupiłem dwie flaszeczki limitowanej edycji KWZ Ink wydanej właśnie na okoliczność PSP. Zakupiłem i jestem niezmiernie kontent jako, że spełnił w 100% moje oczekiwania jakie miałem po prezentowanych przed premierą testach. W moich zieleniach jest na dziś absolutnie numero uno. Podziękowanie dla wykonawców. Kawał świetnej roboty.

Jest tylko ze zdjęciami tej zieleni jeden problem... kwestia monitora na którym zdjęcie oglądamy. Sprawdzałem na trzech różnych i na każdym jest trochę inaczej. Oczywiście najlepiej  jest w... rzeczywistości.

0d11dc6b4238c6fdmed.jpg

55aa9b0c9cc2c2c3med.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.04.2019 o 12:41, visvamitra napisał:

Kapitalnie wyglądają te flaszeczki Colorverse.

Tak!!!! Wogole koncept par kolorów, jakość i pomysł na opakowania, całe „story” marketingowe - piękne. Testuje teraz trochę i calkiem dobre atramenty.  Cena jaka była na PSP dobra, teraz w nirmalnej sprzedaży na Calligrafun drozej niestety, ale nietragicznie. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...