Skocz do zawartości

Dobry wieczor :)


foxy

Polecane posty

  • Odpowiedzi 228
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Spędzałem samotnie wakacje, nudziłem się. Stwierdziłem, że z przyjemnościa przeznaczę te 6 godzin dziennie na angielski, wowczas wcale niepopularny. ale ostrzegam, trzeba uważać. Wakacyjna nieuwaga może przynieśc niepożądane rezultaty. Teraz musze codziennie używać trzy obce jezyki — taka praca, a czwarty czasami i tylko dla przyjemności (lektury). Polski w domu.

 

Pozazdroscic.

Może tak, może nie, ale uważam, że obcy język i umiejętność rysowania może posiąść każdy, kto chce.

W sumie ja bym sie z Kasia zgodzila, w koncu predyspozycje jezykowe to nie fikcja. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może tak, może nie, ale uważam, że obcy język i umiejętność rysowania może posiąść każdy, kto chce.

Tu bym dyskutował...

generalnie wiekszość ludzi jest w stanie się nauczyc języka obcego, ale są (dosyć rzadkie) wyjątki... Zajmuję się glottodydaktyką od ponad 30. lat, więc mówię z doświadczenia...

Co zaś do rysunku - to wielokrotnie usiłowałem, ale sam, bez nauczyciela, i bez skutku...

Więc też mówię z doświadczenia ;-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czerwony absynt to plynne oblicze obrzydlistwa;P I ten zapach anyzku... :gaah: 

A kreche jakos przezyje :rolleyes: 

anyż to pikuś. o wiele gorsze wrażenie robi smak tataraku. zresztą zanim kubki smakowe dojdą do siebie po goryczy absyntyny, artabsyny, anabsyntyny, jest już właściwie po wszystkim.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wedle mojej wiedzy to absynt to piołunówka...

zaś anyżkiem to pachnie pastis...

zgadza się, ale oprócz piołunu do absyntu idzie jeszcze tyle śmiecia, że ho! ho! i anyż, i tatarak, i mięta, i koper włoski, i arcydzięgiel i na pewno coś jeszcze. ale na 100% nie jest czerwony. nigdy.

Edytowano przez rbit9n
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...