Skocz do zawartości

Białe pióro - jakie?


Polecane posty

Faber Castell E-motion Parquet w bieli za ok 330zl, FC Ondoro białe kupisz za 361zl. Wszystko ceny z jednego z e-sklepów. Jest tez kilka tanszych białych modeli tej firmy.

Visconti Rembrandt 450zeta "teraz w nowej niższej cenie".

Waterman Hemisphere 260zyla. Wersja de lux 296zl, jako absolutna nowość 2013r 286zl.

I to ciąąąągle ten sam sklep.

Mozna szperac tam głębiej i dalej. Co polecam szczerze.

Hawk.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Nie, to nie to. To zwykły 146 tyle, że tam, gdzie czarne to jest białe. Widzę go prawie codziennie w sklepie, do którego wiodą mnie inne biznesy. Próbuje namówić, żonę, żeby go sobie fundnęła, ale one nie rozumie, że pióro może tyle kosztować. Woli swojego białego Pelikana.

 

Hmmm… 

 

 

jedynego jakiego jeszcze znam i teraz w rzeczy samej jest prawie wszędzie to Montblanc tribute to Montblanc...

 

czyli takie...

 

montblanc-tribute-to-the-mont-blanc-legr

 

ale ja wolę porcelankę...

 

a ta też może być czarnuchem w przeciwieństwie do białasa...

 

20100727_Montblanc_Meissen_Meisterstueck

Edytowano przez Ender
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

konis napisalam pare postow wyzej ze Sailorek w drodze ;)

 

przy okazji - czy w tym z rożówym  zlotem stalowka jest w tym samym kolorze? na zdjeciu wygladala zolto i to mnie zniechecilo, takie 2 kolory zlota moim zdaniem nie pasuja do siebie

Edytowano przez kasiasemba
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

konis napisalam pare postow wyzej ze Sailorek w drodze ;)

 

przy okazji - czy w tym z rożówym  zlotem stalowka jest w tym samym kolorze? na zdjeciu wygladala zolto i to mnie zniechecilo, takie 2 kolory zlota moim zdaniem nie pasuja do siebi

Gratulacje!!! Naprawde WARTO!!!pozdrawiam

Edytowano przez jp667
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.................przy okazji - czy w tym z rożówym  zlotem stalowka jest w tym samym kolorze? na zdjeciu wygladala zolto i to mnie zniechecilo, takie 2 kolory zlota moim zdaniem nie pasuja do siebie

Tak na 100 % nie wiem, bo nie widziałem takiego pióra na żywo, ale myślę, że skoro Rose Gold, to Rose Gold wszędzie.

8503c308c4d7b366.jpg

d9fe6b1deec101e8.jpg

zdrówka

Edytowano przez konis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kyoto Pen Store sprzedaje na ibeju ładne Sailory 1911 w odcieniu kości słoniowej. Może nie białe ale... http://www.ebay.com/itm/Sailor-Profit-Standard-14K-Gold-Fountain-Pen-Cream-Medium-nib-Converter-New-/171244660970?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item27defa28ea

 

Edycja: jeżeli zamówiłaś coś takiego, to będzie to powiedzmy, że waniliowe. Sprawdzone naocznie.

Edytowano przez marwis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...........ale w sumie,on ta stalowke tylko pozlacana ma, nie zlota. ten co zamowilam ma zlota.

Wszystkie Sailory tej linii mają złote stalówki, a ten którego zdjęcie zamieściłem (Sailor Professional Gear Ivory Rose Gold) ma złotą 21 karatową stalówkę

zdrówka

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...