Skocz do zawartości

Stalówka - Waterman Carene


Robson

Polecane posty

Witam,

no i stało się. W dniu dzisiejszym spadł mi z biurka mój Waterman  Carene. W pierwszym momencie wydawało mi się, że nic się nie stało,ale niestety byłem w błędzie. Okazało się, że musiał upaść centralnie na koniec stalówki, która lekko się zgięła i wygląda tak:

post-436-0-36410100-1390144899_thumb.jpg

 

Jakość zdjęcia kiepska, bo na szybko z telefonu, ale myślę, że widać o co chodzi.

Niby pióro pisze, ale z dużym oporem i tylko przy ułożeniu "na wprost", gdy pochylam pióro lub lekko obrócę słychać tylko drapanie stalówki o papier.

Wiem, że w przypadku Carene nie da się wymienić samej stalówki, trzeba kupić całą "sekcję" problem w tym, że nie jest ona najtańsza bo kosztuje około 4 stów. W związku z tym mam pytanie, czy da się to naprawić, a jeżeli tak to gdzie najlepiej. U mnie w Kielcach nie spotkałem się z zakładem który jest w stanie coś takiego naprawić - chyba, że się mylę. Jeżeli nie, to gdzie najlepiej wysłać do naprawy, chodzi mi o zakład z prawdziwego zdarzenia, a nie domorosłych fachowców.

Z góry dzięki za pomoc.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 61
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Witam,

no i stało się. W dniu dzisiejszym spadł mi z biurka mój Waterman  Carene. W pierwszym momencie wydawało mi się, że nic się nie stało,ale niestety byłem w błędzie. Okazało się, że musiał upaść centralnie na koniec stalówki, która lekko się zgięła i wygląda tak:

attachicon.gifIMG_0482.JPG

 

Jakość zdjęcia kiepska, bo na szybko z telefonu, ale myślę, że widać o co chodzi.

Niby pióro pisze, ale z dużym oporem i tylko przy ułożeniu "na wprost", gdy pochylam pióro lub lekko obrócę słychać tylko drapanie stalówki o papier.

Wiem, że w przypadku Carene nie da się wymienić samej stalówki, trzeba kupić całą "sekcję" problem w tym, że nie jest ona najtańsza bo kosztuje około 4 stów. W związku z tym mam pytanie, czy da się to naprawić, a jeżeli tak to gdzie najlepiej. U mnie w Kielcach nie spotkałem się z zakładem który jest w stanie coś takiego naprawić - chyba, że się mylę. Jeżeli nie, to gdzie najlepiej wysłać do naprawy, chodzi mi o zakład z prawdziwego zdarzenia, a nie domorosłych fachowców.

Z góry dzięki za pomoc.

Hm ja znam jednego domorosłego fachowca, który by Ci to zrobił i zapewne taniej a równie dobrze ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do piórowego pecha - jakieś półtora roku kupiłem sobie fajne, stare piórko z fleksem, pięknym fleksem. Pisałem nim, kiedy ktoś zadzwonił do drzwi. Pióro zostawiłem na dywanie, podszedłem do domofonu. Okazało się, że ktoś chce roznieść ulotki. Wpuściłem. Trwało to niecałą minutę. Po powrocie do pokoju ujrzałem na dywanie wióry, które minutę wcześniej były francuskim piórkiem Walkover. Mój pies okazał się szybki. I głodny. Na szczęście plastiku nie połknął tylko wypluł. Cieszę się, że nic się draniowi nie stało, bo mam do niego słabość, ale  żal mi tego pióra. Miało fantastyczną stalówkę. To dopiero byłoby wyzwanie dla pendoctora - piórowe puzzle 3D, kilkadziesiąt nadgryzionych elementów. Może to pomysł na rynkowy przebój?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...