Skocz do zawartości

Pióro pod choinkę :)


Lena

Polecane posty

Nie, nie będę tu pytać, jakie pióro można podarować X, Y, Zet :lol: Po prostu zrobiło mi się w głowie trochę świątecznie. Na tyle, że mam ochotę zapytać Was o Wasze świąteczne fantazje związane z piórami.

Jakie pióro chcielibyście znaleźć pod choinką? A może jakieś akcesoria?

Nie pytam o marzenia. Taki temat już gdzieś chyba był. Chodzi o najbliższe święta. Tylko niech nikt nie podejrzewa, że robię śledztwo :) Pytam z ciekawości (no i chcę Wam opowiedzieć o sobie) :)

Ja z chęcią zobaczyłabym tam Imperiala o świątecznych barwach. I szczerze marzy mi się w tym roku jakiś ciekawy notatnik :)

A Wasze preferencje?

Temat wrzuciłam w dziale "Pióra i akcesoria"", ale jak lepiej będzie w "Kawiarence", to proszę o zmianę :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze niedawno marzyłem o Parkerze Duofoldzie (Juniorze, Seniorze, Maximie). Parker przywędrował jakoś wcześniej. Potem był przedwczesny Mikołaj. Następnie podstępnie wykryłem w domu Diamine Evergreen i Jansena kawowego, a dziś wszedłem w posiadanie Pilotów. W ten sposób doszedłem do punktu, w którym formułowanie jakichkolwiek oczekiwań z mojej strony byłoby nieetyczne:P Niemniej wiem, że coś miłego znajdę pod drzewkiem, a mama mojej lubiej, z którą bardzo się lubimy zażądała listy możliwości, z której coś chce wybrać. Tak więc możliwe, że końcówka tego roku będzie pierzasta i atramentowa:)

Ale jeśli o marzeniach mowa, to może Dofold Maxima w stanie idealnym, lub Duofold współczesny. Nie zmartwiłby mnie też Waterman Charleston:)

I zestaw atramentów Diamine i Herbina:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli interesują Was nowości, to mogę kilka modeli tak na szybko przedstawić. Choć prawdę mówiąc, niewiele ich na te święta :P

1. Z Sheaffera są trzej przyjaciele zimy (3 Friends of Winter) :D. Czyli pióro, roller i ołówek z takimi motywami na korpusie jak: bambus, sosna i śliwka :rolleyes:

Sheaffer_100_3_Friends_of_Winter_FountainPen_Rollerball_Ballpen_Set_640__12055_zoom.jpg

2. Cross ma limitowaną edycję 2012 Year of the Dragon - ręcznie polerowany lakier i pozłacane 23K zdobienia.

a.t.-cross-2012-year-of-the-dragon-special-edition-02.jpg

3. Z Aurory proponuję Sindone - czyli limit poświęcony Całunowi Turyńskiemu. Skuwka z litego złota, 21 sztuki na cały świat. Dla mniej wymagających wersja "budżet", czyli srebrna skuwka i już 210 sztuk dostępnych.

SINDONE-GOLD.jpgSINDONE-ARGENTO.jpg

Edytowano przez INAHON Sp. z o.o.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy można wiedzieć jaki był powód rezygnacji, jeśli to nie tajemnica?

Niezwykle trudno jest wypromować niszową markę, a taką z pewnością jest w Polsce marka Sailor. Potrzeba na to dużych nakładów finansowych a i to nie gwarantuje sukcesu...nie udało się. Zresztą u nas króluje stereotyp: jak pióro wieczne to Parker albo Waterman i nic więcej. Ale co tu się dziwić, skoro sam Parker ma około 50% udziału w sprzedaży na rynku polskim...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...