Skocz do zawartości

Pelikan ink of the year 2015


Akszugor

Polecane posty

Powtarzających się kolorów będzie sporo. Mimo wielu możliwości łączenia, aplikacja nie jest jakoś specjalnie rozbudowana.  :) Ciekawe jest to czy przy wyborze będą się także kierować jedną z cech serii Edelstein, czyli odwzorowaniu kolorów kamieni szlachetnych.  :hmm1:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 55
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

E tam :) Pomysłów mają trylion. Taka akcja ma wiele walorów promocyjnych, marketingowych, społecznościowych etc. Dodam, że jest akcją bardzo udaną. W kolekcji Edelsteina brak brązu z prawdziwego zdarzenia, fajnie gdyby kolejny kolor był w tym odcieniu. Możnaby go nazwać cyrkonem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie cała akcja polega na wysondowaniu potencjalnych nabywców względem tego, jakiej barwy oczekują (kolejny niebieski, czerwony, zielony, czarny), a nie konkretnego ocienia.

Sporo było odcieni niebieskiego i zielonego (patrząc statystycznie), ale raczej niewiele bardzo oryginalnych. Statystycznie źle nie wygląda również liczba brązów, a tego w Edelstein nie było (Amber nie liczę - był zbyt odjechany i zbyt przypominał mi Brilliant Brown). Zatem, spodziewać się możemy albo niebieskiego, albo zielonego albo brązu. Ja osobiście chciałbym, aby to był ten ostatni, bo brązu mi właśnie tu brakowało. Fiolet też brzmi nieźle, choć osobiście trzymam się raczej klasyki ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak tak bardzo pragniesz szarego to kup se Stone Grey Graf von Faber-Castell i po sprawie.

Problemem może być cena - coś koło 8 dyszek. 

 

Mam go na uwadze. Cena jest OK. Mam też zniżkę w sklepie. Będzie dobrze ;)

 

A co do Pelikana, to i tak kolor wybiera jury, więc nie musi pokrywać się z "polubieniami" na stronie. W skład jury wchodzą chemicy od Pelikana i to oni, zapewne, będą mieli decydujący głos.

Możliwe, że przeanalizują ilość wystąpienia danego odcienia, bo to podchodzi pod marketing ;)

Same brakujące kolory wymieniliśmy powyżej...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trwa chyba wojna przeciw Polakom, bo wciąż nas minusują masowo, a jakieś dziwaczne kolory, które były daleko w tyle, raptem przez noc mają po 800-900 głosów.

Niektórzy obstawiają na automaty/skrypty do nabijania.

Ja nazywam to krótko: chamstwo, a nie zabawa.

 

Jeśli macie czas i możliwości - głosujcie na naszych!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...