Skocz do zawartości

Ciemna Czerwień z Laboratorium Nicponia


visvamitra

Polecane posty

[quote name="visvamitra" post="55056" timestamp="1387050461"iii e

pleśn p90 g to totalna porażka. Do pisania się nie nadaje, ale óponad o znośnie oddaje kolor z prób patyczkiem loOoop albo rozmazanego atramentu. Do tego się nadaje 782 366 755 dobrze. Do pisania - zdecydowanie odradzam. Ja na nim piszę, bo muszę zurzyć ryzę :)o

Nicpoń p- skoro jo2 uż tu zawitałeś, może zapodasz konkrety: co, gdzie, kiedy, ile i za ile?

:)

Trochę konkretów, butelki 60 ml, nie wszystkie kolory na raz, dzisiaj w nocy pierwsza partia, każdego koloru max 4 butelki. Aby ułatwić wybór, możliwość zakupienia małych próbek poszczególnych kolorow, lub całej palety barw. Do środy/czwartku będzie 22 kolory.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooo - rock'n'roll. Czy mogę liczyc na pozostałe 8 do recenzji?

 

Na ten moment - do twojej wiadomości i dla ciebie zrozumiałym kodem - 5 podoba mi się najbardziej :)

 

A patrzyłeś na 6? :)

 

Swoją drogą, tworzenie atramentów wygląda mniej więcej tak:

https://docs.google.com/document/d/1Ak7eyee-6K3LOaMTxE_rzZa7B-yTHt56Rj9vmdSQGow/pub

 

Tutaj jest szafka z odczynnikami, a za robiącym zdjęciem jest blat do mieszania i testowania ;) Odarłem to trochę z magii na pewno :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A patrzyłeś na 6? :)

 

Swoją drogą, tworzenie atramentów wygląda mniej więcej tak:

https://docs.google.com/document/d/1Ak7eyee-6K3LOaMTxE_rzZa7B-yTHt56Rj9vmdSQGow/pub

 

Tutaj jest szafka z odczynnikami, a za robiącym zdjęciem jest blat do mieszania i testowania ;) Odarłem to trochę z magii na pewno :P

 

Niezłą Azję masz w sypialni :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sypialni? Chyba zartujesz:P

Mam spory dom, już przed wakacjami ewakuowalem się z moim małym hobby z sypialni do piwnicy ;) A szafce są takie duże plastikowe pudła, trzymam w nich barwniki i inne drobne odczynniki, jakbym to wystawił to by dopiero była Azja :D

 

Nie śpisz w laboratorium?  :huh: Myslalem, że chemicy i fizycy tak mają...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie śpisz w laboratorium? :huh: Myslalem, że chemicy i fizycy tak mają...

Trochę tak mają, i też mi się zdarzyło kilka razy posiedzieć do 24-1 w nocy na labie, ale generalnie na pracę po 22 trzeba mieć zgodę dziekana, o ktora trudno ze względu na BHP. Po wejściu do unii, projekty i różne granty wymusiły respektowanie przepisów bezpieczeństwa itp, bo kiedyś bywało z tym różnie - jak zaczynałem studia to w wielu zespolach były gdzieś po pokojach poustawiane tapczany albo lezanki. Ale teraz to się skończyło i mało kto siedzi do 18. Czasami się zdarza że jak jakiś zespół zawala termin oddania projektu to rzeczywiście robota idzie zmianowo 24h na dobę przez jakiś czas, ale to raczej rzadkość i wyjątek;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pisałem o specjalną zgodę do dziekana na pracę w nocy w instytucie i dostałem :). 5-6 rano wracałem do hotelu asystenta i spałem do 12-tej. Jechałem na stołówkę i na śniadanie jadłem pierwszy obiad. Potem coś tam się poszwędałem po uczelni, jakieś seminarium itd. i… drugi obiad na obiad ok. 16-17-tej. Potem jakieś niezbędne czynności życiowe, zakupy etc i ok. 20-tej zaczynało się prawdziwe życie  ;)  – nocka w instytucie hahaha, to były piękne dni – ale to se ne vrati. :(  @Nicpoń, z kwantowym pozdrowieniem. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@endoor u nas jest za dużo plakietek z uwaga wybuchowe/toksyczne na to żeby tak sobie zostawać samemu w labie ;)

No fakt, w Instytucie Fizyki Teoretycznej nie ma nic wybuchowego, chyba że emocje ;). Widzę, że na nutelli jedziesz... hahaha :D u mnie bywał porter z kawą, czasami.... :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...